TV8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışması Survivor'da 26 Şubat dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanıyor. Ünlüler ve gönüllüler formatıyla ekranlara gelen yarışmada son 10 yılın en iyi yani All Star yarışmacıları yarışıyor. Peki, Survivor 26 Şubat 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? 26 Şubat Survivor 2022 All Star 1. eleme adayı kim oldu?

TV8 ekranlarında ünlüler ve gönüllüler takımlarının kıyasıya rekabetine izleyiciyle buluşturan Survivor 2022’de dokunulmazlık oyunları başlıyor. Geçtiğimiz hafta oynanan dokunulmazlık oyunları sonucunda hafta içinde eleme yapılmış ve gönüllüler takımından Yunus Emre veda etmişti. Yeni haftanın başlaması ile birlikte Survivor'da yeni dokunulmazlık oyunları da başladı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak ve ilk eleme adayı da oyun sonunda belli olacak. Peki Survivor 26 Şubat 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 26 Şubat 1. eleme adayı kim oldu?

Survivor 2022 All Star'da bu haftanın dokunulmazlık oyunları başlıyor. Survivor 26 Şubat 2022 dokunulmazlık oyunu sonucunda kaybeden takımdan haftanın ilk eleme adayı çıkacak. Ünlüler ve gönüllüler takımları bu akşam yenilmemek eleme adayı Yazmamak için bir kez daha parkura çıkacak. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı gecede kazanan takım şimdiden izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor 26 Şubat 2022 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor All Star 26 Şubat 2022 1. eleme adayı kim oldu?

Yunus Emre veda etmişti

Survivor'da geçtiğimiz hafta oynanan dokunulmazlık oyunları sonucunda eleme adayları belli olmuştu. Eleme potasında Yasin, Yunus Emre, Nagihan ve Gökhan yer alırken yapılan halk oylaması sonucunda veda eden isim Yunus Emre olmuştu. Yani gönüllüler takımından bir yarışmacı eksilmişti.

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Survivor 26 Şubat 2022 dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8 de yayınlanan Survivor 2022 de haftanın dokunulmazlık oyunları başlıyor. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu aynı zamanda ödüllü olacak. Survivor 26 Şubat 2022 dokunulmazlığı kim kazandı sorusunun yanıtına ilerleyen dakikalarda sizlerle paylaşacağız…

26 Şubat Survivor 2022 1. eleme adayı kim oldu?

Survivor'da bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyunu sonucuna göre haftanın ilk eleme adayı da belli olacak. Ünlüler ve gönüllüler takımı bir eleme adayı daha çıkarmamak için yoğun bir rekabet içine girecek. Survivor 26 Şubat 2022 eleme adayı ilerleyen dakikalarda sizlerle paylaşacağız...