TV8 ekranlarının reyting rekorları kıran yarışması Survivor 2022 All Star sezonu birleşme partisinin ardından devam ediyor. Birleşme partisinde kurtlarını döken adeta kendilerine ziyafet çeken yarışmacılar yeniden dokunulmazlık oyunları ile yüzleşmeye dönüyor. Artık finale doğru performanslarını arttırmak isteyen yarışmacılar bu akşam dokunulmazlık oyununu kazanmak eleme adayı olmaktan kurtulmak istiyor. Survivor 29 Mart 2022 dokunulmazlığı kim kazandı?

Acun Medya yapımcılığı ile TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 All Star yarışmasında birleşme partisi bu hafta sonu yapıldı. Dün akşam harika bir Edis konseri ile eğlenen yarışmacılar şimdi de yeniden parkurlara dönmenin heyecanını yaşıyor. Birleşme partisine rehavetine katılan yarışmacılar bu akşam mutlaka kazanmak istiyor ancak bu O Kadar Kolay Olmayacak. Survivor 2022'de oyunlar yeniden dokunulmazlıkla devam edecek. Her iki takım da kazanmak eleme adayı çıkarmadan Yoluna Devam etmek istiyor. Peki, Survivor 29 Mart 2022 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 29 Survivor 2022 dokunulmazlığı kim aldı? 29 Mart Survivor 3. ve 4. eleme adayları kimler oldu?

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

Yarışmacılar yeniden parkurlarla yüzleşiyor

Survivor 2022 All Star'da son olarak Bora Edin veda etmişti. Hemen ardından ünlüler takımına bir kötü haber daha geldi. Bir süredir rahatsızlığı sebebiyle oyunlarda yer alamayan Elif, Survivor'dan ayrılma kararı aldı. Merve ve Barışın da sakat olması nedeniyle ünlüler takımı oyunlara sadece 7 kişi ile çıkabiliyor. Gönüllüler takımı bu duruma İsyan ederken takımların karışması gerektiğini düşünüyor. Ünlüler takımı ise takımların karışması taraftarı değil. Bu konuda Acun Ilıcalı sosyal medya hesaplarından anket de yaptı. İzleyiciler de takımların karışmaması gerektiğini düşünüyor. Acun medya ilerleyen günlerde bu konuda aldığı kararı duyuracak.

survivor-29-mart-2022-dokunulmazligi-kim-kazandi-29-mart-survivor-3-ve-4-eleme-adaylari-kimler-o-2

Survivor 29 Mart 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Birleşme partisini keyifle geçiren yarışmacılar bu akşam yeniden dokunulmazlık oyunları ile parkurlara geri dönüyor. Dokunulmazlık oyununu kazanan takımından eleme adayı çıkacak. Birleşme partisi öncesinde oynanan iki dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı Bu akşam da kaybetmeleri halinde iki eleme adayı birden çıkaracak. Oyunu ünlüler takımı kaybederse tek eleme adayı ünlüler takımından çıkacak gönüllüler yine bir aday daha çıkarmak zorunda kalacak. Survivor 29 Mart 2022 dokunulmazlık oyunu sonucu ilerleyen dakikalarda haberimiz olacak…

Survivor 29 Mart 2022 eleme adayı kim oldu?

Survivor'da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonucuna göre yeni bir eleme adayı daha çıkacak ya da iki aday belirlenecek. Ünlüler takımı kaybederse tek eleme adayı çıkarırken gönüllüler takımı Evrim ve Hikmet'in yanına bir aday daha belirleyecek. Ancak oyunu gönüllüler takımının kaybetmesi durumunda iki eleme adayı da gönüllüler takımından çıkacak. Survivor 29 Mart 2022 eleme adayları ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak...