TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 3 Nisan 2022 dokunulmazlık oyunu ile devam ediyor. Survivor'da bu hafta yokluk adası korkusu yaşanıyor. Çünkü kaybeden takımdan eleme adayı olan yarışmacı aynı zamanda yokluk adasına gidiyor. Bu hafta ilk eleme adayı olan Ardahan yokluk Adası'na giden ilk yarışmacı olmuştu. Dün akşam dokunulmazlık oyunu kaybeden ünlüler takımında ise Barış yokluk odasına gitti. Peki, Survivor 3 Nisan 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 3 Nisan eleme adayı kim?

TV8 ekranlarında bu sezon all-star sezonu ile izleyici karşısına çıkan ve büyük heyecan yaratan Survivor 2022 hız kesmeden devam ediyor. Survivor'da dokunulmazlık oyunları artık çok daha heyecanlı çünkü artık yokluk adası var. Kaybeden takımından eleme adayı olan yarışmacı sadece potaya girmekle kalmıyor aynı zamanda yokluk adasına da gidiyor. Her geçen gün şartlarını daha da zorlaştığı Survivor 2022’de yokluk adasına yarışmacı göndermek istemeyen takımlar dokunulmazlık oyunlarına dört elle sarılıyor. Peki, Survivor 3 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 3 Nisan 2022 eleme adayı kim oldu, yokluk adasına kim gitti?

Barış da yokluk adasının tadına baktı

Survivor 2022 All Star sezonunda yarışmacıların şartları Her geçen gün daha da zorlaşıyor. Birleşme partisi sonrasında Ada konseyinde açıklama yapan Acun Ilıcalı artık yokluk adası uygulamasının başlayacağını duyurmuştu. Bu hafta ilk kez uygulanan yokluk adasına ilk giden isim gönüllüler takımından Ardahan oldu. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında ise yokluk adasına giden yarışmacı Barış oldu. Her iki yarışmacı da kameralara verdiği röportajda adanın zorluklarını anlattı. Bu akşam Survivor'da 3. dokunulmazlık oyunu oynanıyor ve bu akşam kaybeden takımdan bir yarışmacı yokluk odasına gidecek.

survivor-3-nisan-2022-dokunulmazligi-kim-kazandi-survivor-3-nisan-eleme-adayi-kim-oldu-yokluk-ad-2

Survivor 3 Nisan 2022 dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor'da Hasan 2. dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Kaybeden takım yine eleme adayı çıkaracak ve eleme adayı aynı zamanda yokluk adasına gidecek. Survivor 3 Nisan 2022 dokunulmazlık oyunu sonucu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

Gözden kaçırmayın

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 bu haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 bu haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı?

Survivor 3 Nisan 2022 eleme adayı kim oldu, yokluk adasına kim gitti?

Survivor'da 3 Nisan 2022 eleme adayı ve yokluk adasına giden yarışmacı ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak...