TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2022 devam ediyor. Survivor'da bu akşam bir veda Konseyi daha yapılacak. Bu hafta elenecek ismin gönüllüler takımından olacağı kesin. Oynanan tüm dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımından 4 eleme adayı çıktı. Evrim, Hikmet, Yasin ve Gökhan haftanın eleme adayları oldu. Peki, Survivor 30 Mart 2022 SMS sıralaması sonuçlarına göre kim elendi? Survivor'dan kim gitti? Survivor 30 Mart 2022 Evrim mi, Hikmet mi, Yasin mi, Gökhan mı elendi?

Acun Medya yapımcılığı ile TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 yarışmasında Bu akşam bir yarışmacı daha veda edecek. Bu hafta tüm dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımından 4 eleme adayı birden çıktı. Haftanın ilk eleme adayı Evrim olurken, ikinci konseyde yazılan isim Hikmet oldu. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımı eleme adayı olarak Yasin ve Gökhan'ın isimlerini yazdı. Peki, Survivor 30 Mart 2022 kim elendi? Survivor 30 Mart 2022 SMS sıralaması sonuçları belli oldu mu? Survivor'dan bu hafta kim gitti?

Gönüllüler takımından biri gidecek

Özellikle son dokunulmazlık oyunlarında kötü bir performans gösteren ve farklı yenilen gönüllüler takımından bu hafta bir vedanın gerçekleşeceği kesinleşti. Yasin, Gökhan, Hikmet ve evrim arasından bir yarışmacı bu akşam SMS sıralaması sonuçlarına göre veda edecek. Toplu oylama sonrasında ilk oylama dün akşam yapıldı. 4 yarışmacıyı destekleyen isimler oy kullanırken en yüksek oyu alan yarışmacı bu akşam Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak.

survivor-30-mart-2022-sms-siralamasi-kim-elendi-survivordan-evrim-mi-hikmet-mi-yasin-mi-gokhan-m-2

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

30 Mart Survivor 2022 bu hafta kim elendi?

Survivor 30 Mart 2022 SMS sonuçları doğrultusunda elenecek olan yarışmacı bu akşam Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak. 4 yarışmacı Arasından en düşük oyu alan adaya ve hayallerine veda edecek. Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta veda eden isim Yasin oldu. Survivor severler ise oylamanın adil olmadığını söyleyerek tepki gösterdi.