TV8 reyting rekortmeni yarışması Survivor 2022 de birleşme partisi oyunu heyecanı yaşanıyor. Çünkü birleşme partisi oyununu kazanan yarışmacılar dokunulmaz oluyor. Yani birleşme partisine kadar elenmemeyi garanti altına alıyor. Peki, Survivor 4 Mart 2022 birleşme partisi oyununu kim kazandı? Survivor 4 Mart 2022 kadınlar ve erkekler de kimler dokunulmaz oldu?

TV8’de artık her gün yayınlanan Survivor 2022’de birleşme partisi oyunu heyecanları başladı. Acun Ilıcalı Geçtiğimiz günlerde Ada konseyinde yaptığı açıklamada artık yarışmada hızlı elemelerin başlayacağını duyulmuş ve Haftada iki eleme yapılacağını söylemişti. Elemeler ise birleşme partisi oyunu sonuçlarına göre yapılıyor. Yani dokunulmazlık oyunları yerine birleşme partisi oyunu oynanıyor. Peki, Survivor 4 Mart 2022 birleşme partisi oyununu kim kazandı? Survivor 4 Mart 2022 kimler dokunulmaz oldu?

İki yarışmacı dokunulmaz olacak

Survivor birleşme partisi oyunları haftada 3 gün oynanacak oyunların sonunda ise kadınlardan ve erkeklerden birer yarışmacı yani toplamda 2 yarışmacı dokunulmaz olacak ve doğrudan birleşme partisine gitme şansını kazanacak. Yani geçtiğimiz yıllarda oynanan bireysel sembol oyunları yerine bu sezon birleşme partisi oyunu getirildi. Dün akşam ilk kez oynanan birleşme partisi oyunu sonuçlarına göre bir üst tura atlayan yarışmacılar gönüllülerde Ayşe ve Seda ünlülerde ise Gizem, Elif ve Birsen oldu. Erkeklerde bir üst tura atlayan yarışmacılar ise Adem, Ogeday, Anıl, Parviz, Atakan, Barış oldu.

Gözden kaçırmayın

25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu? 25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu?

survivor-4-mart-2022-birlesme-partisi-oyununu-kim-kazandi-survivor-4-mart-2022-kimler-dokunulmaz-3

Survivor 4 Mart 2022 birleşme partisi oyununu kim kazandı?

Survivor'da birleşme partisi oyunu Bu akşam da devam ediyor. Her iki takım da hem kadınlar hem de erkekler üst tura çıkabilmek için mücadele ediyor. Çünkü oyunların Sonunda kazanan kadın ve erkek yarışmacılar doğrudan birleşme partisine katılmaya hak kazanacak. Survivor 4 Mart 2022 birleşme partisi oyunu sonucu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak...