TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 All Star ödül oyunu ile devam ediyor. Bu dokunulmazlık oyunları dün akşam oynanan son oyunla tamamlandı. Yarışmacılar bu akşam ödül oyununu için parkura çıkacak. Peki Survivor 5 Nisan 2022 ödülü kim kazandı? Survivor 2022 5 Nisan ödül oyununu kim aldı?

TV8’in fenomen yarışması Survivor 2022 All Star devam ediyor. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunları tamamlandığı ünlüler ve gönüllüler takımından ikişer eleme adayı çıktı. Bu akşam ödül oyunu sonrasında bir de veda yaşanacak. Gergin geçecek ada konseyi öncesinde ödül oyunu kazanmak isteyen yarışmacılar, parkura oldukça istekli çıkıyor. Peki, Survivor 5 Nisan 2022 ödül oyununu kim kazandı? Survivor 5 Nisan 2022 ödülü kim aldı?

Gözden kaçırmayın

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 kim kazandı? En Hamarat Benim 22 Nisan haftanın birincisi kim oldu? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 kim kazandı? En Hamarat Benim 22 Nisan haftanın birincisi kim oldu?

Ödül oyunu öncesi Nagihan Nisa gerginliği

Survivor 2022 All Star ünlüler takımı yarışmacısı Nagihan Karadere ile gönüllüler takımı yarışmacısı Nisa Bölükbaşı arasında dün akşam dokunulmazlık oyunu sırasında başlayan gerginlik devam ediyor. Ada konseyinde de iki yarışmacı birbirine sert sözlerle yüklenmişti. Bugün Nisa Nagihan'a doping iddiasında bulununca gerginlik daha da artıyor. Nagihan'ın milli kariyeri sırasında Doping yaptığını öne süren Nisa, sert tepki görüyor. Nagihan ise Doping yapmadığını 11 yıl önce kırdığı Türkiye rekorunun hala kırılmadığını söylüyor.

survivor-5-nisan-2022-odul-oyununu-kim-kazandi-odul-oyununda-nisa-nagihan-kavgasi

Survivor 5 Nisan 2022 Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2022 All Star'da gergin geçen dokunulmazlık oyunları sonrasında yarışmacılar bu akşam ödül oyunu için farklı çıkıyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı ödül oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele ederken, her iki takım da kazanmak ve ada konseyi öncesinde biraz moral bulmak istiyor. Çünkü bu akşam oynanan ödül oyunu sonrasında veda Konseyi yapılacak. ünlüler takımından barış ve Gizem eleme potasında yer alırken gönüllüler takımından ise Ardahan ve Gökhan potada bulunuyor. 4 yarışmacı arasından en düşük oyu alan isim bu akşam veda edecek. Survivor 5 Nisan 2022 ödül oyunu sonucu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak...