TV8’de her hafta izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam eden Survivor 2022 All Star dokunulmazlık oyunu ile ekranlara geliyor. Peki, Survivor 7 Mart 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 7 Mart Survivor eleme adayları kim oldu?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2022 de heyecan hız kesmeden devam ediyor. Bu akşam yarışmacılar haftanın ilk dokunulmazlık oyununu oynamak için parkura çıkacak. Ekran başında izleyenler ise Survivor 7 Mart 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun yanıtını öğrenmeye çalışıyor. Peki, Survivor 7 Mart 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? 7 Mart Survivor eleme adayı kim oldu? Survivor 7 Mart 2022 dokunulmazlık oyunu sonucu ve merak edilenler haberimiz hep…

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2022 de heyecan Her geçen gün daha da artıyor. Özellikle hızlı elemelerin yapılacağı bu süreçte dokunulmazlık oyunları hem takımlar için hem de ekran başında izleyen ve yarışmacıları desteklerin izleyiciler için çok önemli. Survivor'da bu akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynanacak. Özellikle dokunulmazlık oyunu sonucu merakla bekleniyor. Peki, Survivor 7 Mart 2022 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 7 Mart Survivor 2022 dokunulmazlığı kim aldı?

Survivor 7 Mart 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan Survivor 2022 de dokunulmazlık oyunları artık yarışmacılar için hayati önem taşıyor. Çünkü Acun Ilıcalı Geçtiğimiz günlerde Ada konseyinde yaptığı açıklamada bundan sonra hızlı elemelerin başlayacağını ve haftada birden fazla yarışmacının veda edeceğini duyurmuştu. Özellikle birleşme partisi oyunlarının da başlaması ile beraber artık takımlar dokunulmazlık oyunlarını kesinlikle kaybetmek istemiyor. Çünkü dokunulmazlık oyunlarının kaybedilmesi demek neredeyse tüm takımın potaya girmesi demek olacak. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Survivor 7 Mart 2022 dokunulmazlık oyunu sonucu belli oldu. Kadınlarda ünlüler erkeklerde gönüllüler kazandığı için oyun en iyilere uzadı. En iyiler bölümünde ise ünlüler takımı muhteşem bir performansla oyunu kazandı. 

survivor-7-mart-2022-dokunulmazligi-kim-kazandi-7-mart-survivor-eleme-adaylari-kim-oldu-2

Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü

Survivor 7 Mart 2022 eleme adayı kim oldu?

7 Mart Survivor 2022 eleme adayı kim oldu, bu hafta potaya kim girdi gibi soruların yanıtına herkes tarafından araştırılan konular arasında. Survivor eleme adayları belli oldu. 7 Mart Survivor 2022 eleme adayı Yasin oldu.