TV8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2022 All Star kaldığı yerden devam ediyor. TV8’de dün akşam yeni bir dizinin yayın hayatına başlaması nedeniyle Survivor 2022 bir günlük ara vermişti. Bugün yarışmacılar ödül oyunu için parkura çıkıyor. Peki, Survivor 7 Nisan 2022 Ödül oyununu kim kazandı? Survivor'da bu akşam ödülü kim aldı?

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Acun Medya yapımcılığı ile TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 All Star bu sezon nefes kesiyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların mücadele ettiği yarışma programının her bölümünde Ayrı bir olay var. Hem dokunulmazlık oyunları hem de ödül oyunları izleyiciler tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Dün akşam TV8 ekranlarında yeni başlayan annenin sırrıdır çocuk dizisi nedeni ile Survivor'ın yayınına bir gün ara verilmişti. Bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Survivor'da ünlüler ve gönüllüler takımı ödül oyunu için parkura çıkıyor. Yine Survivor'da ilk kez oynanacak oyun oldukça ilginç görünüyor. Peki, Survivor 7 Nisan 2022 Ödül oyununu kim kazandı? Survivor 7 Nisan 2022 anlat bakalım ve Bil bakalım oyunlarını kim kazandı?

Survivor 7 Nisan 2022 Ödülü kim kazandı?

Survivor 2022’de ada konseyi sonrasında yarışmacılar bu akşam ödül oyununda çıkıyor. Bu hafta yapılan Ada konseyinde en düşük oyu alan yarışmacı Ardahan veda etmişti. Ardahan'ın gidişi sonrasında dengelerin nasıl değişeceği merak edilirken bu akşam yarışmacılar ödül oyunu için parkura çıkacak. Survivor'da ilk kez oynanacak bir ödül oyunu ekran başında izleyenleri bekliyor. Survivor 7 Nisan 2022 ödül oyunu sonucu belli oldu. Kazanan Gönüllüler takımı oldu. 

Gözden kaçırmayın

Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu? Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu?

Survivor 7 Nisan 2022 anlat bakalım ve bil bakalım oyunlarını kim kazandı?

Bu akşam yarışmacılar için oldukça eğlenceli anlarda söz konusu olacak. Ödül oyununun ardından anlat bakalım ve Bil bakalım oyunları oynanacak. Her iki taraf için de keyifli geçen oyunlarda kazanacak takımda merak ediliyor. Anlat bakalım ve Bil bakalım oyunlarında Ünlüler takımının bariz bir üstünlüğü bulunuyor. İlerleyen dakikalarda oyun sonucunu sizlerle paylaşacağız...