Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi Cansu Kalaycıoğlu ile ilgili sır şok etti! Meğer trafik kazası değilmiş

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi Cansu Kalaycıoğlu günlerdir sosyal medyayı sallıyordu. Bir çok internet sitesinde Cansu Kalaycıoğlu engeli ile ilgili yazılan trafik kazası söylentileri annesi Zuhal Kalaycıoğlu

Dizi Haberleri 19.05.2021 - 11:59 19.05.2021 - 11:59 Berkay Keskin

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi Cansu Kalaycıoğlu günlerdir sosyal medyayı sallıyordu. Bir çok internet sitesinde Cansu Kalaycıoğlu engeli ile ilgili yazılan trafik kazası söylentileri annesi Zuhal Kalaycıoğlu sosyal medyadan cevap verdi!

Cansu Kalaycıoğlu ne oldu?

Acun Ilıcalı aile ödülünde ekranlara getirdiği ve tüm Türkiye'nin çok sevdiği Cansu Kalaycıoğlu ile ilgili sırrı annesi Zuhal Kalaycıoğlu anlattı. Bir çok haber sitesinde "Geçirdiği trafik kazası nedeniyle engelli kaldı" haberlerine anne Zuhal Kalaycıoğlu Twitter adresinden cevap verdi!

Cansu Kalaycıoğlu doktor kurbanı!

Aleyna Kalaycıoğlu ve Cansu Kalaycıoğlu annesi Zuhal Kalaycıoğlu "Cansu’nun sosyal medyada trafik kazası geçirdi haberleri asılsızdır... Sağlıklı bir birey iken...2013 yılında 13 yaşında özel bir hastanede doktorların yanlış teşhis ve tedavisi sonucu engelli kalmıştır." açıklaması yaptı.

Cansu Kalaycıoğlu çok sevildi!

Acun Ilıcalı'nın ödülü kaybetse de Aleyna Kalaycıoğlu'na verdiği ödül de çok sevildi. Aleyna sevincini Acun'la paylaşırken Cansu Kalaycıoğlu herkes tarafından seviliyor. Cansu Kalaycıoğlu başına nerede hangi hastane de bu olay geldi araştırılıyor.

Cansu Kalaycıoğlu dava süreci devam ediyor!

Haber sitelerinde trafik kazası geçirdiği haberlerin yalanlanması ardından "Özel bir hastanede doktorların yanlış taşhiş ve tedavisi sonucu 70 dakika kalbi duran, konuşarak, görerek gittiği hastaneden 0 engelli olarak çıkan Cansu Kalaycıoğlu için ailesi dava sürecinin devam ettiğini açıkladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@