Survivor Aleyna ve Ayşe aile kavgasında görgü tanığı konuştu! Zuhal Kalaycıoğlu’nun “yaratık dedi” iddiaları doğru mu?

Survivor 2021 Aleyna ve Ayşe aile kavgası yankıları hala devam ediyor. Sosyal medyayı da ayağa kaldıran olay sonrasında tüm gerçekler açığa çıktı.

Televizyon 07.06.2021 - 15:25 07.06.2021 - 15:32 Volkan Arık

Survivor 2021 Aleyna ve Ayşe aile kavgası dün akşam ada konseyinde bir kez daha damga vurdu. Ayşe ve Aleyna aileleri ile bir görüşme gerçekleştirdi ancak Ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamalar adeta Survivor yarışmasına bomba gibi düştü. Diğer yandan olayın görgü tanığı olduğu iddia edilen isimlerden biri de detayları açıkladı. Peki Aleyna'nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu o tweeti neden attı? Ayşe ve Aleyna'nın aileleri arasında neler oldu? Acun Ilıcalı Zuhal Kalaycıoğlu’na neden bu kadar büyük tepki gösterdi?

TV8 de yayınlanan Survivor 2021 yarışmasında son günlerde Aleyna ve Ayşe aile kavgası damga vurdu. Ailelerin Dominik Cumhuriyeti'ne gitmesi ile başlayan olayın ardından Zuhal Kalaycıoğlu sosyal medya hesabından attığı bir tweet ile Ayşe'nin ailesine çok tepki göstermişti. İddiaya göre Ayşe'nin anne ve babası Aleyna Kalaycıoğlu’nun özel durumu olan kardeşi Cansu için “SMS için getirdiler” ve “yaratık” gibi ifadeler kullanmıştı. Yargıya da taşınan olayın yankıları sosyal medyada devam edince Acun medya konuyu ada konseyine taşıdı.

survivor-aleyna-ve-ayse-aile-kavgasi

GÖRGÜ TANIĞINDAN ŞOK AÇIKLAMALAR

Ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamalar sonrası ortalık iyice karışırken sosyal medya üzerinden yorum yapan izleyiciler ise Zuhal Kalaycıoğlu’nun iddia ettiği görgü tanıklarının konuşmasını istedi. Nihayet Survivor 2021 izleyicilerinin çağrısı yanıt buldu ve görgü tanıklarından biri olayla ilgili şok açıklamalar da bulundu. Sosyal medya hesabından Survivor 2021 yarışmasında dair ifşaları ile tanınan Diman Arcana isimli sosyal medya kullanıcısı konu hakkında yaptığı açıklamada, “Survivor 2021’de Aleyna ile Ayşe’nin aileleri arasında yaşananlara ilişkin bir iddia daha geldi! Geçtiğimiz haftalarda Bayram Özel turuyla ailelerin ve bazı izleyicilerin Dominik’e seyahat etmesi sırasında Aleyna’nın annesi Zuhal Hanım ile Ayşe’nin anne ve babası arasında yaşandığı iddia edilen olay sosyal medyada büyük yer kaplarken Survivor’a kadar taşındı.” dedi.

DOMİNİK’E SEYAHAT EDEN İZLEYİCİLER DE KONUŞTU

Acun Ilıcalı ada konseyinde yaptığı açıklamada 250 kişilik bir uçağı sadece Cansu için kaldırdıklarını söylemişti. Uçakta bulunan Cengiz Şimşek adlı sosyal medya kullanıcısı daha konu hakkında sosyal medya hesabından bazı açıklamalarda bulundu. Cengiz Şimşek sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Ayşe'nin annesinin sözlerinin yanlış anlaşıldığını sadece Cansu'nun bu sıcak havada neden Dominik’e getirildiğini sorduğunu ve Zuhal Hanım’ın bu konuda hatalı olduğunu söyledi. Olayla ilgili çok fazla görgü tanığı olduğu iddia edilirken özellikle Zuhal Hanım yarışmacıların Annelerinin de bu durumdan haberdar olduğunu söylemişti.

Ancak Dominik Cumhuriyeti'ne giden yarışmacı aileleri bu konu hakkında şu an için bir açıklama yapmadı. Zaten Acun Ilıcalı da ada konseyinde ailelerin bu tür işlere karışmasını istemediklerini net olarak ifade etmişti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@