Survivor All Star 2022 yarışması başlamadan kaos başladı! Acun Ilıcalı kadroları duyurur duyurmaz ilk kavga hareketi Sercan Yıldırım'dan geldi! Aşkını elinden alan Barış'a gönderme dolu paylaşım!

Demet Akbağ'dan Acı Haber! Demet Akbağ'dan Acı Haber!

Survivor All Star 2022 yarışmacılar açıklandı! Acun Ilıcalı az önce Survivor All Star 2022 kadrosunu kendi Instagram hesabından duyurdu!

Survivor All Star 2022 kadrosunda en dikkat çekilci olan Secan Yıldırım, Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı 3'lüsü oldu! 

Survivor All Star 2022 kadrosu büyük kaosların yaşanacağının göstergesi gibiydi. Kadoru açıklanır açıklanmaz sosyal medayda Survivor izleyicileri büyük kavgaların yaşanacağı bölümleri heyecanla beklediklerini yazarken yarışma başlamadan kavga başladı!

Geçtiğimiz sene Survivor'da Sercan Yıldırım yarışmacılardan Nisa Bölükbaşı'na aşkını programda itiraf etmişti. Ancak Nisa bu aşkı reddetmiş ved daha sonra Sercan ile Nisa arasında gergin rüzgarlar başlamıştı.

Yarışma sonrasında Nisa Bölükbaşı kardeşim dediği Barış Murat Yağcı ile sevgili olmuş ve ikili değişik hareketleri ile magazin basınını meşgul etmeyi başarmışlardı.

Sercan Yıldırım'dan ilk kaos hareketi!

Survivor All Star 2022 kadrosu açıklanır açıklanmaz büyük kavgaların çıkacağı ön görülmüştü!  Ancak daha yarışma bile başlamadan kavga başladı!

Survivor All Star 2022 kadrosunun açıklanma görsellerinde Sercan Yıldırım ile Barış Murat Yağcı aynı posta konulmuştu. Sercan Yıldırm'ın Acun'un bu postundan Barış Murat Yağcı'yı keserek ilk kaos startını verdi! 

Yaşanan bu gelişme yarışmaya ilgiyi daha da arttırdı! Bakalım yarışmadan neler yaşanacak?