Survivor All Star 2022'de şüphesiz en beklenilen kaos Nisa Bölükbaşı, Barış Murat Yağcı, Ogeday ve Sercan arasındaki aşk üçgeni. Ancak Sercan Yıldırım hakkındaki haberlere isyan etti!

Acun Ilıcalı dün merakla beklenen Survivor All Star 2022 kadrosunu açıkladı. Kadro açıklanır açıklanmaz sosyal medyada kaos konuşulnaya başlandı.

TV8'in fenomen yarışmalarından Survivor bu sene All Star ile devam edecek. Merakla beklenen Survivor All Star kadrosu dün Acun Ilıcalı'nın ınstagram hesabından duyruldu. Kadro açıkanır açıklanamz yarışmanın izleyicileri sosyal medyadan yarışamada yaşanacak kavgaların ön izlemesini yorumladı.

Bunlardan en ilgi çekicisi şüphesiz ki Sercan Yıldırım, Nisa Bölükbaşı, Barış Murat Yağcı ve Ogeday arasında yaşanacak olan kaos oldu.

Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı! Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı!

Geçtiğimiz senelerde Sercan Yıldırım yarışmada Nisa'ya olan duygularını açmıştı. Ancak Nisa ünlü futbolcuyu reddetmiş ve kardeşim dediği Barış Murat Yağcı ile aşk yaşamaya başlamıştı. Nisa ve Barış'ın antipati uyandıran davranışları sonrası aşkları bitmiş ve bu seferde Nisa ile Ogeday'ın yakınlaştığı iddia edilmişti. 

Hal böyle olunca gözler Sercan, Nisa, Barış ve Ogeday arasında yaşanacak olan kaosa çevrildi. Dün yapılan bir paylaşım sonrasıda iyice gözler bu aşk davasına çevrildi ve yarışmadaki kaoslar, kavgalar merakla beklenmeye başlandı. Ancak çıkan haberler ve yapılan yorumlar Sercan'ı çileden çıkardı.

"BEN ARTIK EVLİYİM!"

Dün Sercan Yıldırım, Acun'un gönderisinde Barış'ı keserek paylaşım yapması daha yarışma başlamadan kaos başladı yorumlarına sebep olmuştu.

Ancak Sercan Yıldırım'ın çıkan haberler sonrası yakın çevresine sitem ettiği öğrenildi. Bu durumdan Yıldrım'ın geçen sene evlendiği eşinin rahatsız olduğu öğrenildi. Sercan Yıldırım'ın da yakın çevresine "Ben artık evliyim adımı bu saçma sapan aşk haberlerine magazin etmesinler" diyerek dert yandığı iddia edildi.