Survivor All Star 2022 yarışmasında elenen isim belli oldu. Dün akşam yapılan eleme sonucunda adaya veda eden isim Mert Öcal oldu. Mert’in gönüllüler takımında yarışan sevgilisi Sude ise eleme sonrasında gözyaşlarına bağularak veryansın etti. Survivor 21 Mart 2022 fragmanı ise elemeden sonra bomba gibi geldi. Mert Öcal’dan sonra Survivor 2022 karışıyor!

Gözden kaçırmayın

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 bu haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 bu haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı?

TV8’de yayınlanan Survivor 2022 All Star yarışmasında dün akşam yeni bir eleme daha yaşandı. Ünlüler takımının eleme adaylarından olan Mert Öcal yarışmaya veda etti. Mert’in elenmesinin ardından gönüllüler takımında yarışan Sude Burcu gözyaşlarına boğuldu. Sevgilisinden uzak kalacak olan Sude, bu elemenin kendisini çok üzdüğünü de sözlerine ekledi. Survivor 21 Mart 2022 fragmanı da yayına girdi. Bu akşam takımlar yeni bir dokunulmazlık oyunu için parkura çıkacak. Yine birleşme partisine kadar hızlı elemeler devam edecek. Peki Survivor 21 Mart 2022 yeni bölümde neler olacak?

Mert gitti, Sude gözyaşlarına hakim olamadı

Survivor 2022 All Star hızlı eleme süreci devam ediyor. Bu hafta yarışmaya veda eden isim ünlüler takımından Mert Öcal oldu. Mert’in elenmesi gönüllüler takımındaki sevgilisi Sude’yi gözyaşlarına boğdu. Böyle bir eleme beklemediğini söyleyen Sude, çok üzgün olduğunu ve aklının Mert’te kaldığını dile getirdi. Diğer yandan elemede Mer Öcal isminin açıklanmasıyla beraber Nisa’nın gülmesi ise gerginliğe sebep oldu. Kendisinin elenmesine gülerek karşılık veren Nisa’ya tepki veren Mert, “Ne oldu çok mutlu mu oldun” diye sordu. Nisa ise Mert’in kendisi için yok hükmünde olduğunu belirterek gülmediğini söyledi.

survivor-all-star-sude-sevgilisi-gidince-veryansin-etti-mert-ocal-elendi-survivor-2022-karisti-1

Survivor 21 Mart 2022 fragmanı yayınlandı

Diğer yandan Survivor 21 Mart 2022 fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde takımlar yine dokunulmazlık oyunu için parkura çıkacak. Artık birleşme partisine sayılı günler kala her eleme çok önemli hale geldi. Bu akşam yine zorlu bir dokunulmazlık oyunu izleyenleri bekliyor olcak. Her iki takım yarışmacıları da dokunulmazlık oyununa bir hayli gergin çıkarken özellikle Hikmet ve Barış arasında çıkan kavga geceye damga vuracak. Ünlüler takımında Gizem’in isyanı da bu akşamın en dikkat çeken olaylarından biri olacak. Gönüllüler takımında ise Seda ve Evrim arasında kavga çıkıyor. Evrim, günlerdir isminin eleme adayı olarak çıkmasından sorumlu tuttuğu Seda’ya tepki gösteriyor.