3 Mayıs 2020 Survivor Ardahan ile ilgili sıkıntı ne? Survivor Ardahan diskalifiye mi olacak her yerde aranmaya başladı. Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor 3 Mayıs Pazar akşamı 65.

3 Mayıs 2020 Survivor Ardahan ile ilgili sıkıntı ne? Survivor Ardahan diskalifiye mi olacak her yerde aranmaya başladı. Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor 3 Mayıs Pazar akşamı 65. bölümüyle ekranlara geldi. Heyecanın giderek arttığı yarışmada bu akşam dokunulmazlık oyunu ve eleme konseyi heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyununun ilk ayağını kazanan ünlüler ne yazık ki bu akşam kaybetti. 10 - 5 skorla gönüllüler dokunulmazlığı kazandı. Ardından konsey heyecanı yaşandı. Ama konseydeki şaşırtıcı gelişme ise Acun Ilıcalı'nın Ardahan ile ilgili açıkladı karardı. Bu durum izleyicileri şoke ederken Survivor Ardahan ile ilgili sıkıntı ne? Survivor 3 Mayıs Ardahan diskalifiye mi olacak merak edildi.

3 Mayıs Survivor Ardahan ile ilgili sorun ne?Survivor 65. bölümde eleme konseyi sırasında Acun Ilıcalı , Ardahan ile ilgili bir durumun tespit edildiğini  ve bunun yaptırımı olacağını söyledi. Bu olayın yaşanmasının nedeni ise izleyicilerin meraklanmasına sebep olurken, biz de haberimizde bu konuyu sizler için ele aldık.

Vakıfbank anında kredi başladı! 10 bin TL ve 50 bin TL araasında gelir belgesiz kredi alın! Vakıfbank anında kredi başladı! 10 bin TL ve 50 bin TL araasında gelir belgesiz kredi alın!


Survivor'da geçen hafta Evrim ve Nisa ile Acun Ilıcalı ve İrem Kanan arasında bir voleybol maçı oynandı. Kızları sadece Cemal Can destekledi. Oyunu kazananları destekleyenler ise abur cubur sepeti yiyecekti. Ancak kızlar kaybetti bu nedenle ödülü tek yiyemeyen Cemal oldu. 

Ancak oyun sonrası kazananlara adalarında abur cubur sepeti geldi. Sepetteki jelibonu çok yemek isteyen Cemal ise çok üzüldü. Buna dayanamayan Ardahan ise arkadaşına çaktırmadan jelibon vermeye çalıştı. Ancak bu durum kameralara yansıdı.Acun Ilıcalı da bu duruma sessiz kalmadı ve konseyde Ardahan ile ilgili konuyu açıkladı. Hatta bunun karşılıksız kalmayacağını dile getirdi.Survivor 3 Mayıs Ardahan diskalifiye mi olacakAcun Ilcalı konuyla ilgili Ardahan'a şaka yaptı. Ardahan'a iki ödülden faydalanamayacağını söyleyen Ilıcalı, yarışmacı üzülünce şaka yaptığını açıkladı. Rahat bir nefes alan Ardahan ise bir daha böyle bir şey yapmayacağını söyledi. Yani Ardahan bu konuda uyarıldı ve bir ceza almadı.