Önce Barış Murat Yağcı ile aşk yaşayıp, ayrıldıktan sonra Ogeday Girişken’le aşk yaşamaya başlayan Nisa Bölükbaşı’nın Gökhan Keser’le olan hal ve tavırları sonrası kafalar karıştı.

Survivor  2020’nin en çok konuşulan isimlerinden biriydi Nisa Bölükbaşı. Babası Türk annesi Çek olan ve Çekya’da doğup büyüyen Nisa Bölükbaşı’nın ilk Survivor macerası hayli olaylıydı. Kırık Türkçe’si ve git gelli ruh haliyle dikkatleri üzerine çeken, performansı parmak ısırtan Nisa Bölükbaşı’nın adı ilk önce Sercan Yıldırım’la anılmıştı. Her seferinde Sercan Yıldırım’ın kendisinden hoşlandığını iddia etse de, Sercan Yıldırım’ın iddiası tam tersi yöndeydi. Ayrıca Cemal Can Seven’le yarışmada herkesin gıptayla baktığı bir arkadaşlığı olan Nisa Bölükbaşı için işler yarışmadan çıktıktan sonra değişti.

CEMAL’LE KÜSTÜ BARIŞ’LA AŞK YAŞADI

Nisa Bölükbaşı’nın yarışmadan sonra Cemal Can Seven dahil olmak üzere pek çok yakın arkadaşıyla arası açıldı. Sonrasında da asıl bombayı patlattı. Nisa Bölükbaşı yarışmadayken defalarca kavga ettiği Barış Murat Yağcı’yla aşk yaşamaya başladı. İkilinin aşkı, Barış Murat Yağcı’nın Alaçatı’da yaşayan babasının yanına gitmeleriyle netleşmişti. Ne olduysa oldu, yaşadıkları aşkı saklamayan çift bir anda ayrıldı. Hala ayrılık nedenleri bilinmiyor ancak Nisa Bölükbaşı, Survivor 2022’de verdiği bir röportajda Yağcı’nın kendisini çok kıskandığını ve kısıtladığını söylemişti.

Gözden kaçırmayın

Eda Ece'den Ayrılık Haberi Geldi! Buğrahan Tuncer'i Sildi! Buğrahan Tuncer İle Birlikteliği... Eda Ece'den Ayrılık Haberi Geldi! Buğrahan Tuncer'i Sildi! Buğrahan Tuncer İle Birlikteliği...

FİNALİST BARIŞ’TAN SONRA ŞAMPİYON OGEDAY

Nisa Bölükbaşı’nın bombaları bununla sınırlı kalmadı. Bir süre sosyal medya iddiası olarak yer alsa da daha sonra Nisa Bölükbaşı ve eski şampiyonlardan Ogeday Girişken’in aşk yaşadığı ortaya çıktı. Ancak işin asıl ilginç yanı, Survivor 2022 All-Star kadrosunda Nisa Bölükbaşı, eski platoniği Sercan Yıldırım, eski sevgilisi Barış Murat Yağcı ve yeni sevgilisi Ogeday Girişken birlikte yer alıyordu. İzleyici Survivor için TV8 başında kilitleyen en önemli sebeplerden biri de buydu.

Şimdilerde Survivor’daki performansı ve kavgalarıyla gündeme gelen Nisa Bölükbaşı hakkında bu kez daha flaş bir iddia ortaya atıldı. Sosyal medyada yer alan iddialara göre Nisa ve Ogeday ayrıldı ve Nisa, Gökhan Keser’le yakınlaşmaya başladı.

Şimdilik Nisa ile Ogeday arasındaki ayrılık ve Nisa ile Gökhan arasındaki yakınlık kimseye inandırıcı gelmese de meraklı gözler bu ikilinin neler yapacağını merak ediyor. Bu iddiaların ardından Survivor tutkunları ‘Evrim Keklik göreve’ yorumları yapmaya başladı. Nedeni ise yarışmada Evrim Keklik’in, Nisa ve Ogeday aşkını resmiyete dökmesi…