Survivor Batuhan Acun Ilıcalı'nın sabrını taşırdı! Öyle bir hamle yaptı ki, Acun gözünün yaşına bakmaz, şimdi yandı

Survivor 2021’den elenen Batuhan Karacakaya hemen sosyal medya hesabını aktif olarak kullanmaya başladı. Ancak Batuhan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla Acun ılıcalı'yı çok kızdırdı.

Televizyon 17.06.2021 - 22:32 17.06.2021 - 22:32 Volkan Arık

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 yarışmasından geçtiğimiz günlerde elenen Batuhan Karacakaya yarışmada telefon yasal süresinin dolması ile birlikte sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya başladı. Survivor Batuhan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar sonucunda Acun Ilıcalı'nın gazabına uğradı. Batuhan öyle bir imada bulundu ki Acun Ilıcalı'nın genç yarışmacı dava açtığı konuşuluyor.

Survivor 2021 yarışmasının iddialı isimleri arasında yer alan Batuhan Karacakaya geçtiğimiz hafta ada konseyinde elenmişti nokta fotonun Survivor 2021'e veda etmesinin ardından sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya başladığı görüldü. Ancak elendikten sonra yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düşen Batuhan Karacakaya bu defa Acun Ilıcalı'nın sağlığını taşıyacak gibi görünüyor. Batuhan'ın sosyal medya hesabından yaptığı imalar sonrasında Acun Ilıcalı'nın dava açabileceği bile konuşuluyor.

survivor-batuhan-acun-ilicalinin

MAVİ TAKIMIN ADADA KALMAYA HAK ETMEDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ

Batuhan Karacakaya Survivor 2021’den elendikten hemen sonra bir röportaj vermiş ve mavi takım hakkında konuşmuştu. Batuhan'ın yaptığı açıklamalarda en dikkat çeken Detay ise mavi takımdan hiç kimsenin şampiyon olmayı hak etmediği yönünde olmuştu. Survivor şampiyonu olarak gönlünün İsmail Balaban dan yana olduğunu söyleyen Batuhan elendikten sonra da yaptığı paylaşımlarla Acun Ilıcalı'nın radarına girdi.

survivor-batuhan-acun-ilicalinin-sabrini-tasirdi

BATUHAN'IN KURGU İMASI SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE

Twitter'da Survivor 2021 yarışması ile ilgili paylaşımlar yapan bir kullanıcı bugün attığı bir tweet de Batuhan'ın yaptığı beğenileri paylaştı. Batuhan Karacakaya Survivor 2021 yarışmasından elenmesinin kurgu olduğuna dair birçok gönderiyi beğendi. Twitter kullanıcıları kısa süre içerisinde bunu fark ederken çok sayıda hesapta söz konusu beğeniyi paylaşmaya başladı. Sosyal medyada şu anda Batuhan'ın yarışmanın kurgu olduğunu kabul ettiği ve böyle imalarda bulunduğu konuşuluyor. Hatta Batuhan'ın bu beğenileri sonrasında Acun Ilıcalı'nın dava açacağı bile iddia ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@