Survivor 2022 All Star yarışmasında en dikkat çeken isimlerinden olan Berna Keklikler'in sevgilisi merak ediliyor. Peki Survivor Berna Keklikler sevgilisi kim? Berna Keklikler'in sevgilisi Gilmher Croes kimdir, nereli?

TV8 de bu sezon All Star formatıyla ekranlara gelen Survivor 2022 yarışmacıların dan Berna Keklikler'in gözyaşları oyununa damga vuruyor. Survivor 2022’nin ilk iletişim ödülü oyunu bu akşam oynanacak. Yarışmacılar neredeyse 2 aydan bu yana ailelerinden uzak kaldı ve şu anda da onlardan gelecek bir haberi merakla bekliyor. Bu sezon Survivor'da yaptığı sivri çıkışlarla dikkat çeken Berna Keklikler ise hayatımda ilk kez aşık olduğunu ve aşık olduğu adamdan ilk kez bu kadar uzak kaldığını söyleyerek gözyaşlarına boğuluyor. Survivor 23 Şubat 2022 fragmanı sonrasında Berna'nın gözyaşları güne damga vurdu. Peki, Survivor Berna Keklikler'in sevgilisi kim? Berna Keklikler sevgilisi Gilmher Croes kimdir, nereli?

Gözden kaçırmayın

Sosyal Medyayı Salladı! Damla Sönmez'den Aziz Sonrası Paylaşım... Sosyal Medyayı Salladı! Damla Sönmez'den Aziz Sonrası Paylaşım...

survivor-berna-kekliklerin-sevgilisi-kim-berna-keklikler-sevgilisi-gilmher-croes-kimdir-nereli-4

Berna Keklikler sevgilisi Gilmher Croes kimdir, nereli?

Survivor 2022 All Star yarışmasında sert çıkışları ile dikkat çeken Berna Keklikler bu akşam ödül oyununu sırasında gözyaşlarına boğuluyor. Berna Keklikler ödül oyunu öncesinde ilk kez aşık olduğunu ve sevgilisinden de bu kadar ilk kez ayrı kaldığını söylüyor. Berna Keklikler'in bu açıklaması sonrasında sevgilisinin kim olduğu izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Survivor Berna Keklikler 29 yaşındaki Gilmher Croes ile aşk yaşıyor. Gilmher Croes, Aruba’nın başkenti Oranjestad'da dünyaya geldi. Evden al mankenlik ve modellik yapan Croes, Şu anda Instagram'da bir buçuk milyon kişi tarafından Takip ediliyor.

survivor-berna-kekliklerin-sevgilisi-kim-berna-keklikler-sevgilisi-gilmher-croes-kimdir-nereli-3

Berna Keklikler gözyaşlarına boğuluyor

Survivor 2022 All Star yarışmasında gönüllüler takımında mücadele eden Berna Keklikler bu sezonun ilk iletişim ödülü önce oyunu öncesinde gözyaşlarına boğuluyor. Hayatında ilk kez aşık olduğunu söyleyen ve erkek arkadaşı ile iletişim halinde olamamaktan dolayı çok üzüldüğünü dile getiren Berna, bunları anlatırken gözyaşlarına boğuluyor. Aynı zamanda oyun sırasında da Berna'nın sinirli tavırları dikkat çekiyor.