Survivor bu akşam var mı yok mu? Survivor 29 Mayıs 2022 fragmanı neden yayınlanmadı! Türk televizyon tarihinin en çok izlenen programı Survivor yeni bölüme 3 saat kala vatandaşlar fragmanı bekliyor. Peki Survivor bu akşam yeni bölüm var mı!

Ekranların reyting rekortmeni programı Survivor 29 mayıs 2022 yeni bölüm var mı yok mu sorusu cevap arıyor. Yayınlandığı her akşam rekorlar kıran Survivor 29 mayıs 2022 fragmanı çıktı mı, Survivor yeni bölüm fragmanı ne zaman merak ediliyor!

Survivor bu akşam var mı yok mu?

Seversin Kadir Kimdir? Gerçek Adı Ne? Halil İbrahim Kurum Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Evli mi? Seversin Kadir Kimdir? Gerçek Adı Ne? Halil İbrahim Kurum Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Evli mi?

Ekranlarda Şampiyonlar Ligi finalini yayınlayan ve biraz erken bitse de yetişen Survivor, 29 mayıs pazar akşamı yayınlanacak mı yoksa yayın akışında değişiklik var mı sorusu cevap arıyor. Bu soruda en çok merak edilme nedeni ise halen Survivor 29 mayıs pazar akşamı fragmanı gelmemesi. Fragman gelmeyince programın hayranları Survivor var mı yok mu sorusunu soruyor!

Survivor yeni bölüm bugün var mı?

Survivor yeni bölüm TV8 yayın akışına göre var. Fragman yayınlanmama sebebi de var!

2. eleme adayı sızdı! Değişikliğe gidiliyor!

Survivor'da 2. eleme adayını sızması nedeniyle oyunlar değişikliğe gidip herkes ters köşe yapılacak. Bu sebeple bu akşam aslıdna 2. dokunulmazlık bölümü değil, 3. dokunulmazlık bölümü gelip sosyal medya yorumcuları ters köşe edilecek.

Survivor 29 mayıs 2022 fragmanı ne zaman?

Survivor 29 mayıs 2022 pazar günü fragmanı 1 saat içinde yayınlanacağını ilan365 olarak sizler için öğrendik.