Şampiyonluk sonucu ile sosyal medyanın da gündemi olan ve adeta savaş başlatan 'Survivor All Star 2022' bu defa Acun Ilıcalı ve bir annenin kapışması ile karıştı.

'Survivor All Star 2022'de Nisa şampiyon olurken büyük gecenin ardından başlayan kavgalar sonrası Acun Ilıcalı, Batuhan Karacakaya'nın annesi Gülhayat Karacakaya'nın kendisi ve Survivor hakkında yaptığı açıklamalara canlı yayında zehir zemberek cevaplar verdi.

Nisa'nın iddialı rakipleri arasında sürpriz şekilde şampiyon olması tartışmaları devam ederken şampiyonluğa damga vuran ise Batuhan Karacakaya'nın annesi Gülhayat Karacakaya oldu.

Fenomen Yayıncı Güzelliği ile Büyüledi Fenomen Yayıncı Güzelliği ile Büyüledi

Acun Ilıcalı, oylama hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunurken Batuhan Karacakaya'nın annesi Gülhayat Karacakaya'nın 'Hakkımız yendi' sözlerini hatırlatarak "Oylamayla ilgili şunu söyleyebilirim; Batuhan'ın hakkı yenmedi. Bunu garanti edebilirim çünkü Nisa, Batuhan'ın üç katına yakın oy aldı. Batuhan'ın annesi 'Hakkımı yendi' diyor, ne hakkı yenmiş? Batuhan'ı severim ama hayatında üç oylamaya girmiş, ikisinde elenmiş. Oğlunun emeğinin çalındığını düşünüyorsa, Nisa'nın oyu Batuhan'ın üç katı. Kim oğlunun hakkını yemiş, neden yesin?" diyerek seslendi.

10720221146541342340_1

"Batuhan çok iyi bir yarışmacı ve Survivor'ı bu kadar hırs yapan arkadaşımız aslında hatayı da hırs yapmasında, kafayı 'Birinci olacağım' diye takmasında arasın. Noterden başka bir kurum yok değil mi? Noter sonucu getiriyor ve biz açıklıyoruz. Sen 10 oylamadan galip çıkarsın da burada elenirsin, o zaman biz de 'Burada enteresan bir şey oldu' diyerek inceleriz. Çıktığın oylama yok, her oylamada elenmişsin. Sonra da 'Hakkım yendi' diyorsun" diyerek söylenilenlere cevap veren Acun Ilıcalı şöyle devam etti;

"Yıllar önce bir kadın (Merve Büyüksaraç) çıktı, iddialarda bulundu. Mahkemeye verdim. Ofisime kadar geldiler, 'Mahkemeyi geri çek' diye rica ettiler. Herkesi affederim ama 'Namusumuzu dil uzatanı affetmem' dedim. Çatır çatır kazandım. Bütün Türkiye bunu gördü. Hiç kimsenin hakkı bir gram yenmez. Ben çok hata yaptım, kasti bir şey yapmadım. Birisini üzdüysem de telafi ettim. Seninle ne işimiz var! Neden hakkını yiyelim? Herkes haddini bilecek. Benim kırmızı çizgilerim belli. Abuk sabuk iddia, iftira... Bunları kusura bakmayın kabul etmem. Yaptığım iyilikleri hiçbir zaman söylemeyeceğim. Yarışmacılarımız çok iyi biliyor ki Acun abileri her zaman onları elinden geldiği kadar destekliyor. Ne deseler yaparım. Benim için değerli insanlar. Herkesi de bir kez daha uyarayım. Kendi aranızda istediğiniz konuşabilirsiniz"

Bu arada Batuhan'ın annesi Gülhayat Karacakaya, Twitter'da çok konuşulan "Oğlumun hakkını yiyenler haklarında boğulsun. On gündür her yere yazdım, çırpındım. 'Oğlumun yine hakkı yenecek' dedim. Karşılık bulamadım. Ben kimim ki, duyduklarım beni kahrediyor. Oğlum sadece hak dediği için iki senedir kaybettik. Hala her yeri ağrıyor. Gitti oğlumun emekleri." şeklinde bir paylaşım yapmış ve hesabını kapatmıştı.