Survivor Çağrı Atakan kimdir? Kaç yaşında? Nasıl ünlü oldu her yerde aranmaya başladı. TV8 ekranlarının çok sevilen yarışma programı Survivor yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. 8 Şubat Pazartesi akşamı 23. bölümüyle ekranlara gelen Survivor'a ünlüler takımında yarışan Çağrı Atakan'ın hayat hikayesi damga vurdu.

Survivor'da zaman zaman yarışmacıların özel röportajlarında duygusal anlar yaşanıyor. Survivor bu akşam yayınlanan yeni bölümde ise Çağrı'nın anlattıkları herkesi duygulandırdı.


SURVİVOR ÇAĞRI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU


Yarışmada yaşadığı gerginliklerle sık sık gündeme gelen Çağrı Atakan, ödül oyunu öncesi yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğuldu. Babasını erken kaybettiğini ifade eden Çağrı, annesinin kendisinin oyuncu olmasını istediğini ifade etti. 'Ekmeğimin peşindeyim' ifadesinin sevildiğini söyleyen ve bu sayede devam ettiğini belirten Çağrı, şöyle dedi:

"Survivor'ın benim için bir şans olduğunu hatta son şans olduğunu düşünüyorum. O yüzden buradayım zaten. Ben çok güzel bir çocukluk geçirdim. Annem babam çok iyi insanlardı. Babam rahmetli oldu annem yaşıyor. Babamı hastalıktan kaybettik. Benim gördüğüm en namuslu insanlardan biriydi. Hepimiz ailelerimiz gibi olmak isteriz hayat şartlarından dolayı mümkün olmaz. Ben de babam gibi olmak isterdim ama o kadar olamadım. Babamı erken kaybettikten sonra işte çocukluğun verdiği şey hem de arkadaş çevresi olabilir hiçbir şey umrunda olmuyor o zaman. Annem de beni mutlu edebilmek adına her şeyini verdi okutmak için. Biz o yolu seçmedik iyi okuyamadık. Bir dönem sonra hazıra da dağ dayanmıyor. Para bitti, etrafımızdaki insanlar bitti.

"ARKADAŞIM SAYESİNDE ÇUKUR'DA OYNADIM"

Varmış gibi gözüken akrabalar da oldu ama sadece anneme böyle verirken ezdiler. Bunun sorumlusu benim aslında. Annem kanser oldu onu da ben ettiğimi düşünüyorum kanser. Sonrasında annem benim oyuncu olmamı isterdi hep. Allah razı olsun benim burada olmamım sebebi bir dostum vardı. Onun yanına gittim şu an ihtiyacımız olduğunu söyledim. Sonra beni Çukur adlı diziye soktu.

"SURVİVOR BENİM İÇİN SON ŞANS"

Allah yüzümüze baktı bizim orada. Bir laf söyledim, 'ekmeğimin peşindeyim' onun üzerine sevildi, devam ettik Oyunculuk herkesin çok para kazandığı bir şey değil. Survivor benim için son şans annemi gururlandırmak istiyorum. Bu sözlerin ardından Survivor Çağrı kim? Nereli araştırılmaya başlandı.


Survivor Çağrı Atakan kimdir? Kaç yaşında


Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da doğdu. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı. Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. 2007 yılında ilk kez “Arka Sıradakiler” dizisinde rol aldı. Çağrı Atakan 2017 yılında “Çukur” dizisinde “Remzi” karakteri ile en büyük çıkışı yaptı. 2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine hayat verdi. Çağrı Atakan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir.

Öte yandan Çağrı Atakan, Survivor'a gitmeden önce sosyetik güzel Eda Taşpınar ile aşk yaşamıştı. Çağrı Atakan, yaşadıkları fikir ayrılığı nedeniyle ilişkilerine nokta koyduklarını açıklamıştı: Fikir anlaşmazlığı yüzünden birlikte karar alarak, ilişkimize nokta koyduk. Böyle olması gerekiyordu, dostça ve arkadaşça bitti. Hayırlısı olsun.