Survivor ciğer kalmadı! Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi Cansu gözyaşlarını sel olup akıttı!

Survivor Türkiye 2021'de göz yaşları sel olacak! Survivor tarihinde böyle olay böyle gözyaşı görülmedi! Aleyna Kalaycıoğlu'nun kardeşi Gözde ciğer bırakmadı! Acun'un ağlamaktan gözleri şişti! 

Dizi Haberleri 14.05.2021 - 22:27 14.05.2021 - 22:34 Berkay Keskin

Survivor Türkiye 2021'de göz yaşları sel olacak! Survivor tarihinde böyle olay böyle gözyaşı görülmedi! Aleyna Kalaycıoğlu'nun kardeşi Gözde ciğer bırakmadı! Acun'un ağlamaktan gözleri şişti! Survivor Türkiye 2021'de göz yaşları sel olacak! Survivor tarihinde böyle olay böyle gözyaşı görülmedi! Alyena Kalaycıoğlu'nun kardeşi Gözde ciğer bırakmadı! Acun'un ağlamaktan gözleri şişti! 

Survivor gözyaşları sel oldu aktı!

Survivor 94. bölümünde ciğer kalmayacak ciğer! Survivor yarışmacılarına görülmemiş sürpriz yapan Acun Ilıcalı, yarışmacıların ailelerini Dominik'e getirdi. Ada'da tek tek aile üyeleri ile hasret getiren Survivorcılar duygusal anlar yaşadı. 

Survivor 94. bölüm fragmanı!

Ancak biri var ki, hem diğer yarışmacıları, hem Acun'u hem de izleyenlerin ciğerini söktü! Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi ve kız kardeşi izleyenleri çok ağlatacak! Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi Zuhal hanım ve geçirdiği trafik kazası sonucu yüzde yüz engelli kalan kardeşi Cansu izleyenlerin yüreklerini dağladı. 

16 Mayıs Pazar akşamı yayınlanacak olan Survivor 94. bölümünde gözyaşları sel olacak. Yarışmacılar anne ve babaları ile buluşurken duygusal anlar yaşarken Aleyna'nın kavuştuğu kardeşi Cansu herkesi gözyaşlarına boğacak. 

TV8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışmasında bu hafta yarışmacılara aile sürprizi yapıldı. Tüm yarışmacıların anneleri, kiminin babaları adaya getirildi. Aleyna'nın ise hem annesi hem de kardeşi Cansu tekerlekli sandalyede adaya geldi.

Aleyna kardeşi Cansu'yu görür görmez çığlıklar atarak ağlamaya başladı. O anlarda Acun ve diğer yarışmacılarda gözyaşlarına hakim olamadı.

Geçirdiği trafik kazası sonrası yüzde yüz engelli olarak kalan Cansu ablası Aleyna ile karşılaşınca duygusal anlar yaşadı. O anlar ise tüm izleyenlerin yüreklerini dağladı.

Aleyna ve Cansu duygusal bağı!

Los Angeles’ta yaşayan ve sosyal medya fenomeni olan Aleyna Kalaycıoğlu daha önce kardeşi Cansu için "Engelli bir kardeşim var. O beni burada görmek istedi. O çok güçlü bir kız, ben inanıyorum o yürüyecek, o görecek, o çok cesur ve güçlü bir kız. Cansu seni çok seviyorum." demiş ve gözyaşlarına hakim olamamıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@