Survivor Dokunulmazlık oyunu kim kazandı? 22 Şubat cumartesi günü Survivor 2020'de 2. dokunulmazlık oyunu oynandı.

Survivor Dokunulmazlık oyunu kim kazandı? 22 Şubat cumartesi günü Survivor 2020'de 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıran kırana geçen maçta kazanan kim oldu. Dominik'te nefesleri kesen mücadele de kazanan takım kim? Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? Kimin ismi yazıldı? Eleme potasına kim kaldı.Survivor 22 Şubat 2020 Dokunulmazlık Oyunu kim kazandı?Survivor 22 Şubat 2020 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor nefesleri kesen bir bölümle ekranlara geldi. Yayınlandığı gün reyting rekorları kıran Survivor bu hafta Dokunulmazlık oyunu oynandı. Eleme potasına kim kaldı? Ünlüler mi Gönüllüler mi oyunu kazandı.Kıran kırana oyun!Acun Ilıcalı'nın tekrardan gelip sunduu Survivor'da nefesleri kesen bir oyunla devam etti. Son anına kadar kıran kırana geçen mücadele Ünlüler 8-7 öne geçmeyi başardı. Survivor önceden tahmin eden hesaplar Gönüllüer takımının kazandığı, Ünlüler takımının kaybettiği yazmıştı ancak Ünlüler kaçtı Gönüllüler kovaladı. Sonunda kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık oyunu kazanan hangi takım oldu merak ediliyor.Tayfun Erdoğan belirleyici oldu!Survivor'da 8-7 oyunda Tayfun Erdoğan sahneye çıktı. Tayfun, Survivor'da rakibi ilk olarak oyunu bozması yönünde ihtar aldı. Acun Ilıcalı, durumu değerlendi. İki dakika içidne yenişemeyen olunca berabere bitecek mücadele de kamera kayıtlarına kaldı. Tayfun ilk çektiği düşünülse de kayıtlar Barış'ı söyledi ve skor 9-7'e geldi. 9-7'den döner mi?Survivor 2020'de çok oyun gördük ancak 9-7'den oyun döner mi belli olacak. Meryem'in kazanmaktan başka şansı olmadığı mücadele de sahneye Aycan'la çıktı. Survivor favorileri arasında yer alan Aycan, kazanırsa oyunu Ünlüler kazanacaktı ancak maç berabere bitti. İki tarafta puan alamadı ve süre doldu. Dominikte belirleyici oyunda Mert ve Cemal Can yarıştı. Cemal Can yine güldürmeyi başardı. Mert kazandı ancak Cemal Can kulağıma vurdu diyerek oyunu istemedi ve ihtar kararı geldi ve Cemal Can skoru 9-8'e getirdi. En iyi Kadın ve En iyi Erkek Yarıştı!

Son Dakika Yeni Sosyal Yardım Paketi Açıklandı: Çocuklu Aileleri ve Kiracıları İlgilendiriyor Son Dakika Yeni Sosyal Yardım Paketi Açıklandı: Çocuklu Aileleri ve Kiracıları İlgilendiriyor


Skor 9-9'a geldi ve en iyi kadın erkek yarışmacı yarıştı. Kazanan galip olacağı yarışta Ünlüler kazandı ve Gönüllüler elemeye girecek.Survivor Eleme potasına kim girecek, kimin adı yazılacak bugün belli olmadı.