Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 1 Mart Eleme adayı hangi takımdan çıktı? Kim oldu? her yerde aranmaya başladı. Survivor 2020 bu akşam 10.

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 1 Mart Eleme adayı hangi takımdan çıktı? Kim oldu? her yerde aranmaya başladı. Survivor 2020 bu akşam 10. bölümüyle ekranlara geldi. Dişe diş bir mücadelenin ekranlara geldiği yeni bölümde ilk olarak ödül oyunu oynandı. Ardından dokunulmazlık mücadelesi veren ünlüler ve gönüllüler takımı başa baş bir mücadele verdi. Peki yarışları kim kazandı?SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?Bu akşamki ödül oyununda kazanan takım lahmacun yiyip, kola içecekti. Ünlüler takımı oyuna çok iyi başladı. Bir ara fark 3'e çıkarken daha sonra Gönüllüler 1 puan kaptı. Fakat Sercan Yıldırım son oyunda takımına galibiyeti getirdi ve ödül oyunu 5-2'lik skorla bitti.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!


Survivor'da dünkü dokunulmazlığı ünlüler kazanmıştı. 10. bölümde de ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Bugün oynanan dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı ve durum 1-1 oldu. Final oyununda gönüllüler 3-1'lik skorla üstünlük sağladı ve dokunulmazlık gönüllülerin oldu.Dokunulmazlığı Gönüllüler kazandı ve birazdan ünlüler konseyde eleme adayı belirleyecek.