Survivor elenen isim sızdı! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Survivor veda eden isim belli oldu! Survivor 16 Mart salı günü kim elendi? Survivor veda eden isim kim oldu? 2021 Survivor adaya veda eden ismi saatler önce sizlere açıklıyoruz! Yunus Emre

Magazin " Fuhuş Yüzüğü" Sözü İle Sallandı! "Para için fuhuş yüzüğü takmadım" Sözleri Sonrası Gözler Kimler Çevrildi? Magazin " Fuhuş Yüzüğü" Sözü İle Sallandı! "Para için fuhuş yüzüğü takmadım" Sözleri Sonrası Gözler Kimler Çevrildi?
Survivor elenen isim sızdı! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Survivor veda eden isim belli oldu! Survivor 16 Mart salı günü kim elendi? Survivor veda eden isim kim oldu? 2021 Survivor adaya veda eden ismi saatler önce sizlere açıklıyoruz!

Yunus Emre elendi! 

Acun Ilıcalı'dan ters köşe! adadan elenen isim Hanzade olacağı açıklanmıştı. Ancak sızma yanlış oldu! Survivor veda eden isim Yunus emre oldu!

Survivor veda eden isim sızmıştı, yanlış çıktı!Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Survivor 2021 veda eden isim belli oldu! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Survivor 16 Mart salı akşamı veda gerçekleşecek! Survivor veda eden isim kim oldu? Survivor'da kim elendi sizlerle!

Survivor eleme adayları belli oldu!

Survivor 2021'de eleme adaylarından ilki Aleyna Çalışkan, ikinci aday Hanzade ve üçüncü adayı SMS 1. söyleyecekti. Survivor 2021'de veda eden isim sızdı! 3. aday belli olmadan Survivor veda eden sızdırıldı!

16 Mart 2021 Survivor'da Hanzade elendi!Survivor 2021 veda eden isim Hanzade oldu! Yayınlandığı her hafta şans eseri adada kalan ve aday gösterilmeyen Hanzade Survivor'a veda etti! Hanzade vedası sonrası Gönüllüer takımı az da olsa güçlenecek.

Hanzade adaya veda etti!

Çekimleri tüm tamamlanan Survivor eleme konseyinde Hanzade vedası sonrası bir taraf görüş ayrılıklarının olduğu kişiler sevinirken, aynı görüşteki yarışmacıların oldukça üzüldüğü ortaya çıktı!

Survivor Hanzade kimdir?

Survivor'da sıradışı düşüncüleriyle damga vuran Hanzade Durmuş Ofluoğlu, 1988 doğumlu. İzmirli olan yarışmacı Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu.

Aslında Hanzade ekrana pek yabancı değildi. Var Mısın Yok musun döneminde yarışan ve Acun Ilıcalı tarafından aCun Medya da çalışan bir isimdi. Ayrıca Yok Böyle Dans isimli programda sunuculuk yapan Hanzade Durmuş, 2010 yılında üniversitesi arkadaşı Saygun Ofluoğlu ile evlendi.

Var Mısın Yok musun'da yer alan Hanzade;Yok Böyle Dans Hanzade;