Survivor elenen isim belli oldu! Aleyna mı Batuhan mı Ayşe mi! Acun Ilıcalı yanlışlıkla gösterdi

Survivor elenen isim belli oldu! TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor veda eden isim belli oldu! Acun Ilıcalı ödül oyununu gösterirken elenen ismi yanlışlıkla gösterdi. İşte Survivor bu akşam veda

Gündem 13.06.2021 - 11:10 13.06.2021 - 11:10 Berkay Keskin

Survivor elenen isim belli oldu! TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor veda eden isim belli oldu! Acun Ilıcalı ödül oyununu gösterirken elenen ismi yanlışlıkla gösterdi. İşte Survivor bu akşam veda eden isim belli oldu.

Survivor Şampiyonlar eleme adayı!

Survivor 2021'de eleme adayları belli oldu. Batuhan, Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe'nin pota da olduğu eleme de veda eden isim belli oldu iddia edildi. Acun Ilıcalı hayatımın en farklı konseyiydi diyerek Ayşe, Aleyna ve Batuhan potaya girdi. Erken final ismi verilen eleme Acun Ilıcalı tarafından ödül oyunu paylaşımında belli oldu.

Acun Ilıcalı ödül oyununda gösterdi!

Acun Ilıcalı Bahamas ödülünü paylaştı. Aynı mekanda olan kişiler elenen isimleri ve kalan isimleri açıkladı. Acun Ilıcalı Bahamas'ta paylaştığı görüntünün ödül oyunu olduğu ve bir çok kişinin ödül oyununda elenen ismin belli olduğunu dile getirdi. 

Aleyna Kalaycıoğlu elenmedi!

Bahamas'ta Survivor Türkiye ve Yunanistan ekiplerini gördüğünü söyleyen Survivor fanatiği Aleyna Kalaycıoğlu elenmediğini dile getirdi. Aleyna net bir şekilde gördüğünü söyleyen Survivor fanatiği sonrası Aleyna Kalaycıoğlu Survivor 2021'de kaldığı öğrenildi!

Batuhan'da ordaydı!

Ödül oyunu Bahamalarda Batuhan karacakaya'nın da orda olduğu ve elenmediği öğrenildi. Batuhan ve Aleyna beraber eğlendiklerini dile getiren Survivor fanatiği böylelikle elenen ismi ister istemez açıklamış oldu. Batuhan Survivor'da eleme potasında çıktığı öğrenildi.

Survivor bu akşam Ayşe mi elendi?

Batuhan ve Aleyna'nın Bahama tatilinde olduğu iddiası sonrası Survivor veda eden isim belli oldu. Survivor 2021 bu akşam Ayşe elenecek gibi duruyor. Sadece bir kişi değil, bir kaç kişi Ayşe'nin ödül oyununda yer almadığı ve yarışmaya veda ettiğini dile getiriyor.

Survivor Ayşe Batuhan ve Aleyna SMS Sonuçları nasıl?

Survivor'da Ayşe, Batuhan ve Aleyna SMS sonuçlarına ise, Aleyna dev bir destek aldı. Aleyna Kalaycıoğlu kesin olarak elenmediği biliniyor. SMS sonuçlarına göre Batuhan yada Ayşe elenmesi bekleniyor. Ayşe ve Batuhan SMS Sonuçlarında da Ayşe'nin elenmesi mümkün. Bu akşam Survivor yüksek ihtimalle Ayşe veda edecek gibi duruyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@