TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 veda eden isim belli oldu! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Survivor bu hafta veda eden isim belli oldu! 2 Mart 2021 Salı akşamı gerçekleşecek elemede adaylar arasında Öykü Çelik ve Aleyna eleme potasına girdi. Ünlüler yüksek SMS sahibi Öykü Çelik potaya koyarken Gönüllüler Aleyna eleme potasına koydu!

İletişim ödülü oynanacak!

Yıpranmaların başladığı Survivor 2021'de iletişim ödülünü almak için kıyasıya rekabet yapılacak! Aileleriyle konuşmak için Ünlüler ve Gönüllüler kıyasıya rekabet sağlayacak. Gözyaşlarının sel olduğu İletişim ödülü kazanan takım ardından eleme konseyi gerçekleşecek. İlk konseyde çıkan Öykü ve ikinci eleme de Aleyna çıkmıştı. Ancak Survivor'da bugün SMS 1.'leri birer aday daha söyleyecek!

Survivor'da SMS 1.'leri kim olacak?

Ünlüler ve Gönüllüler SMS 1'leri Gönüllülerde Poyraz olurken, Ünlülerde bu hafta İsmail SMS'de liderliği sürdürecek. Ancak gidek ismi Poyraz ve İsmail belirlemeyecek. Çünkü Survivor 2021'e veda eden isim sızdı! Bu akşam yayınlanacak konsey çekimleri tamamlandı! Survivor bu hafta elenen ismi sizlere açıklıyoruz!

Survivor 2 Mart elenen isim kim oldu?Survivor bu hafta programa veda eden isim Aleyna Çalışkan oldu. Yedeklerden gelerek Survivor damga vurmaya çalışan Aleyna Çalışkan bu akşam programa veda ediyor. Bu hafta Ünlülerde bir veda bekleniyordu ancak kazanılan eleme oyunu sonrası sürpriz bir şekilde programa veda eden isim Alenya oldu.

Aleyna Çalışkan mı Öykü Çelik mi eleniyor?Survivor 2021'de 2 Mart salı akşamı TV8 ekranlarında yayınlanan ve Exxen'de yer alaak SMS sonuçlarına göre programa Aleyna Çalışkan veda edecek!

Survivor'a veda eden Aleyna Çalışkan kimdir?Survivor en genç yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1992 doğumlu. 1.67 boyunda Aleyna, Çanakkele Onskisz Mart Üniversitesi mezunu. 12 yaşından beri sporla ilgilenen Aleyna Çalışkan, fiziğiyle dikkat çekiyor. Ancak Aleyna Çalışkan Survivor 2021'e yedeklerden gelirken bu akşam programa veda ediyor.