TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 All Star yarışması ilgiyle takip ediliyor. Survivor yarışmasının yeni bölümünün hemen ardından Gece saatlerinde Survivor ekstra programı ekrana geliyor. Dün akşam ekrana gelen son bölümün ardından Survivor ekstra da oldukça ilginç anlar yaşandı. Yarışmanın yorumcularından olan Murat Özarı elenecek yarışmacıyı ağzından kaçırdı. Survivor'dan bu akşam Evrim Keklik mi elenecek? Survivor Evrim kimdir kaç yaşında?

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 All Star sezonu ile ekranlarda ilgiyle takip ediliyor. Hem ünlüler hem de gönüller takımlarında son 10 yılın en iyi yarışmacıları yarışıyor. Survivor'a damga vuran isimlerden biri de Evrim keklik olmuştu. Kendi sezonunda çok konuşulan Evrim Survivor All Star’a da damgasını vurdu. Özellikle takım arkadaşlarıyla yaşadığı tartışmalar nedeniyle her hafta potaya girmeye başladı. Survivor gönüllüler takımında en zayıf halka olarak gösterilen Evrim yine potada. Ancak Evrim bu defa gidecek gibi görünüyor. Çünkü dün akşam ekrana gelen son bölümün ardından Survivor ekstra yorumcularından Murat Özarı bu detayı ağzından kaçırdı. Survivor 23 Mart 2022 Evrim mi elendi? Survivor'da bugün kim veda etti?

Murat Özarı elenecek yarışmacıyı ağzından kaçırdı

Survivor 2022 All Star sezonu ekran başında izleyenlere büyük heyecan yaşatıyor. Gönüllüler ve ünlüler takımları arasında kıyasıya rekabet sürerken özellikler her hafta yapılan elemeler yakından takip ediliyor. Bu hafta da son dokunulmazlık oyunu bu akşam ekranlara gelecek. Şu ana kadar oynanan iki dokunulmazlık oyunu sonucunda ünlüler takımından Barış Murat Yağcı gönüllüler takımından ise Evrim keklik aday oldu. Ancak dün akşam Survivor ekstra programında yorumculardan Murat Özarı elenecek yarışmacı ağzından kaçırdı. Murat Özarı programın açılışında biraz da Evrim’in elenmesini konuşalım” deyince Olanlar oldu. Sunucu Furkan ise bunun bir dil sürçmesi olduğunu belirterek toparlamaya çalıştı ancak ekran başında izleyenler buna inanmadı. Survivor'da Evrim’in elenip elenmediği ise bu akşam belli olacak.

survivor-evrim-keklik-kimdir-survivor-evrim-elendi-mi-murat-ozari-agzindan-neden-kacirdi

Survivor 2022 Evrim Keklik kimdir kaç yaşında?

Survivor 2020 sezonunda yarışan ve en dikkat çeken isimlerden olan Evrim keklik Survivor All Star kadrosunda kendisine yer buldu. Evrim keklik İstanbul'da 1991 tarihinde dünyaya geldi ve şu anda 31 yaşında. İlkokul ve ortaokul yıllarından itibaren voleybolda ilgilenen Evrim 10 yıl boyunca Fenerbahçe kulübü voleybol takımında yer aldı. Evrim keklik bir yıl kadar da Galatasaray voleybol takımında yer alırken yaşadığı sakatlık nedeniyle ara vermek zorunda kaldı. Yüzme antrenörü olarak spor kariyerine devam eden Evrim Survivor yarışması ile adını duyurdu. Yarışmadan sonra hayatın içinden isimli programda sunuculuk yapan Evrim keklik Sualtı hokeyi ile de ilgileniyor ve şu anda 2022 Survivor All Star macerasına devam ediyor.