Survivor Fatma kimdir? Fatma Günaydın Konuşanlar show yaptı!

Survivor Fatma kimdir? Ekranların en sevilen programı Konuşanlar konuk olan Fatma biyografisi merak ediliyor. Survivor Fatma Günaydın kaç yaşında nereli? Fatma Günaydın tanıyalım.

Gündem 26.06.2021 - 09:53 26.06.2021 - 09:53 Berkay Keskin

Hasan Can Kaya sunumuyla ekranlara gelen Konuşanlar Survivor Özel bölümüyle ekranlara geldi. Programa damga vuran isim ise Survivor Fatma oldu! Peki Survivor Fatma kimdir? Survivor Fatma Günaydın kaç yaşında nereli?

Survivor Fatma kimdir? Konuşanlar Fatma kim?

Ekranların en sevilen programında büyük ses getiren Fatma, Survivor'da yarışan FAtma Günaydın'dan başkası değil. Cemal Can Canseven şampiyon olduğu sezonda dikkat çeken Fatma, yaptığı açıklamalarla ağızları açık bıraktı!

FAtma Günaydın kimdir?

2020 Survivor damga vuran isimler arasındaa yer alan Fatma Günaydın, oldukça değişimi dikkat çekti. Fatma Günaydın biyografisi merak edildi. Konuşanlara konuk olan Fatma biyografisi sizlerle.

Famta Günaydın, 1995 doğumlu. Erzurumlu olan Günaydın, beşkardeş. İlkokuldan beri spora hevesli olan Günaydın, lise ve üniversitesi ise moda tasarım bölümünü tercih etti.

Survivor Fatma Konuşanlar damga vurarken onu sadece Survivor değil, Bizim Köyün Şarkısı, Jet Sosyete ve Deliha 2 gibi projelerde yer almasını seyirci hatırladı. 

Exxen'de yer alan Survivor Özel programında ise ününe ün kattı ve herkes tarafından merak edilir oldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@