Survivor finali nerede yapılacak? Galata Port nerede? Nasıl gidilir

Survivor’da büyük final geldi çattı. Son dokunulmazlıkların oynamadığı yarışmanın son bölümünde Acun Ilıcalı, Survivor finalinin nerede olacağını açıkladı.

Gündem 11.07.2020 - 14:44 04.05.2021 - 04:25 İlan35

Survivor’da büyük final geldi çattı. Son dokunulmazlıkların oynamadığı yarışmanın son bölümünde Acun Ilıcalı, Survivor finalinin nerede olacağını açıkladı. Ilıcalı, finalin Galataport’ta yapılacağını duyurdu. Hal böyle olunca Galataport nerede? Nasıl gidilir çok merak edildi. İşte detaylar...Galataport nedir?Karaköy'de yaklaşık 200 yıldır erişime kapalı olan Karaköy sahil şeridinde inşa edilen Galataport, kültür-sanat merkezleri, dünya standartlarında bir kruvaziyer terminali, otel, farklı çeşitli markalar, kafeler, restoranlar, ofis alanlarının yer alacağı bir alan olarak planlandı. Peki Galataport nerede? İstanbul hangi semtte

Galataport nerede? Nasıl gidilirSurvivor 2020 finalinin yapılacağı Galataport, Karaköy’de bulunuyor. Galataport, Karaköy Rıhtımı ile Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı Kampüsü’ne ait bina arasındaki sahil şeridinde yer alan bir liman ve kentsel dönüşüm projesidir.Survivor finali 13 Temmuz Pazartesi ve 14 Temmuz Salı günü yapılacak. Acun Ilıcalı’nın Survivor finaliyle ilgili yaptığı açıklama ise şöyle:Cumartesi akşamı eleme olacak. Pazar günü üç yarışmacı kalmış olacak. Bu üç yarışmacı, İstanbul’daki yarışmacılarla Survivor’da yüzleşme dediğimiz bölümü yaşayacak. Oradaki yarışmacılar, sorular soracak. Canlı yayında oylama olacak. Sonra seyircilerimizin oyuyla finale çıkan iki yarışmacı, aynı gece konsey sonrası uçağa binerek Pazartesi günü İstanbul’da Büyük Finalde yerlerini alacak.Büyük final pazartesi ve salı olacak. Bu sene Survivor’da final iki gün sürecek. Ve salı akşamı da yani 14 Temmuz Salı akşamı Survivor’ın şampiyonu ortaya çıkacak.
Gelişmelerden Haberdar Olun

@