Survivor 2022 All-Star’ın birleşme partisinde yapılan şarkı söyleme yarışmasında birinci olup geceye damgasını buran Gizem Memiç’in eşi, kardeşi ve Serenay Sarıkaya gerçekleri herkesi şoke etti.

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı

Survivor’da artık ikinci yarı başladı… TV 8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor, 2022’de All-Star formatında izleyici karşısına çıkıyor. Daha önceki sezonlara damgasını vurmuş, kimileri şampiyon olmuş yarışmacıların yer aldığı 2022 All-Star sezonunda önceki akşam birleşme partisi yapıldı. Her daim Survivor’ın ikinci yarısı için ilk adım olarak görülen birleşme partisi, bu yılda hayli şenlikli ve olaylı geçti. Nisa Bölükbaşı’nın düşüşü, Nagihan Karadere’nin dekoltesi, Adem Kılıçcı’nın nişanlı olduğunu açıklaması bu olaylardan bazıları. Ancak öyle biri vardı ki o, gerçekten birleşme partisine damgasını vurdu.

SEN NEYMİŞSİN BE GİZEM! 

Ünlüler takımının sessiz gücü Gizem Memiç, Survivor’ın birleşme partisine damgasını vuran isim oldu çıktı bir anda. Survivor’a yedeklerden dahil olan Gizem Memiç, performansıyla beklentilerin epey altında kaldı. Birleşme partisine doğru biraz da olsa performansını toparlayan Gizem Memiç, bir yandan da hanımefendi duruşu ve güzelliğiyle kalpleri çaldı desek yeridir. 

Survivor ilk olarak 2016 yılında katılan Gizem Memiç, ikinci Survivor’ını geçiriyor. 1990 doğumlu olan Gizem Memiç aslında bir Türkiye Güzeli. Aslen Gaziantepli olan Gizem Memiç, 1 Nisan 2010 tarihinde Türkiye güzeli seçildi. Sonrasında Türkiye’yi Miss World ve Miss Universe de temsil eden Gizem Memiç’in şöhreti aslında Survivor’dan değil güzellik yarışmacılarından geliyor. Bitti mi peki? Tabi ki hayır…
 
SERENAY DEĞİL GİZEM

Gizem Memiç’in Miss Turkey’e katılıp, birinci olduğu Miss Turkey’in ikincisi ise son dönemin yıldızlarından biri olan Serenay Sarıkaya. Yollarına farklı şekillerde devam eden Gizem Memiç şimdilerde Survivor’dayken, Serenay Sarıkaya Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. 


 
KARDEŞİ DE O SES TÜRKİYE’DE

Gizem Memiç, ilk Survivor’ından sonra Acun Medya’dan elini eteğini çekmedi ve bu bağlantıdan kardeşi de nasibini aldı. Gizem Memiç’in kardeşi İzel Memiç’in, O Ses Türkiye’ye katıldığı ortaya çıktı. Görüntüler bir anda herkesi şoke etti. Öte yandan Gizem Memiç hakkında en çok merak edilenlerden biri de eşi. 2018 yılında dünya evine giren Gizem Memiç’in eşi de Burak Mert.