Survivor kim elendi? Survivor 3 Mart 2020 Salı akşamı programa veda eden isim kim oldu? TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da sürpriz eleme gerçekleşecek. Survivor Ünlüler SMS sonuçları nasıl? Survivor 2020'ye veda eden ünlü kim olacak.

Survivor kim elendi? Survivor 3 Mart 2020 Salı akşamı programa veda eden isim kim oldu? TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da sürpriz eleme gerçekleşecek. Survivor Ünlüler SMS sonuçları nasıl? Survivor 2020'ye veda eden ünlü kim olacak. Survivor kim elendi? Survivor 3 Mart 2020 SMS Sonuçları adaya veda eden isim kim?Survivor 3 Mart 2020 kim elendi?TV8'in fenomen yarışması Survivor da eleme gecesi heyecanı yaşandı. Peki, 3 Mart Survivor hangi yarışmacı elendi? Survivor ünlüler SMS sonuçlarına göre kim birinci oldu? 2020 Survivora veda eden kim? TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor eleme için büyük sürprizler var. Programda hiç beklenmedik birinin eleneceği iddia edildi. Peki Survivor'da kim elendi? 3 Mart 2020 Survivor'a veda eden isim kim?Ekranların izlenme rekorları kıran yarışması Survivor yeni sezon bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Haftada beş gün ekrana gelen Survivor da ünlüler ve gönüllüler takımı kıyasıya mücadele ediyor. Açlık ve zorlu ada şartlarına karşı direnen yarışmacılar, her gün oynanan oyunlarda da başarılı bir performans sergilemek zorunda kalıyor. Survivor'da son olarak Ünlüler Takımı dokunulmazlık oyununu kaybederek ada konseyine gitmek zorunda kaldı. Gergin anların yaşandığı konseyde ünlüler takımındaki yarışmacılar adada kalmak için stratejik birliktelikler içerisine girdi. Survivor'ın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı tarafından ada konseyinde herkesi şaşkınlığa uğratan bir karar açıklandı. Ünlüler Takımının öne çıkan yarışmacılarından Erman Altıkardeş, Survivor'dan diskalifiye oldu.Erman'ın diskalifiye olma nedeninini yarışmalardaki asabi davranışları ve ada hayatında arkadaşlarıyla yaşadığı uyumsuzluk olarak açıklandı. Ersin Korkut'un Erman'dan korktuklarını açıklamasıysa Survivor'a damga vurdu.  Sinir krizi geçirdiği tespit edilen Erman'ın arkadaşlarına zarar verme tehlikesi bulunduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, yarışmacı güvenliğini her şeyin üstünde tuttuklarını ifade etti. Psikolojik sorunları nedeniyle yarışmalarda da beklenen performansı sergileyemeyen Erman, en son Yasin ile büyük bir tartışma yaşamıştı. Gönüllüler Takımı'ndaki Yasin'e karşı oyun kazandıktan sonra ''Ben çok Yasin okurum ama ölülerin arkasından'' sözü tartışmalara neden olmuştu. Erman'ın diskalifiye olmasıyla birlikte güç kaybı yaşayan Ünlüler Takımı, 3 Mart Survivor eleme gecesinde de bir arkadaşlarına veda etmek zorunda kaldı.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!


Derya Can mı elendi? Sercan mı?1. Barış

2. Ersin

3. Parviz

4. Elif 

5. Mert

6. Sercan

7. İrem

8. Derya

9. AycanAda konseyine giden ünlüler takımı üyeleri elenmesini istedikleri kişinin adını oyladı. İlk aday Derya Can çıktı. Öte yandan takım içerisindeki gruplaşmalar da dikkat çekiyor. Survivor'ın en önemli yanıysa seyircinin SMS oylarıyla yarışmaya müdahale etme hakkının bulunması oluyor. En yüksek oy oranını alan yarışmacılar eleme potasından çıkmayı başardıkları gibi bir arkadaşlarının elenmesini de sağlayabiliyor. Takım içerisinde Sercan Yıldırım'ın beklenen performansı sergilemediği düşünülüyor. Ayrıca, İrem Derya Can'ın yakın olması da ibreyi Sercan'a çeviriyor. Akın'ın da eleme potasına girme tehlikesi bulunuyor.Gönüllüler Takımı'nda ise Fatma Can sakatlığı nedeniyle Survivor'a veda etmek zorunda kaldı. Fatma Can'ın ayrılığı en çok Cemal Can'ı üzdü. Derin bir kedere boğulan Cemal Can, yarışmaya sonuna kadar devam edeceği sözünü verdi. Ünlüler ve Gönüllüler Takımı'ndaki diskalifiye olan yarışmacılar nedeniyle yeni isimler Survivor'a katılıyor. Acun Ilıcalı tarafından her iki takıma da bir kadın ve bir erkek yarışmacının katılacağı müjdesini verdi. Survivor'da geçmişte yarışasan isimlerinde yeniden kadroya katılma ihtimali bulunuyor. Ünlüler Takımı'nda Sercan ve Mert arasında sert bir tartışma yaşandı. Mert Öcal'ın adanın sahibi gibi davrandığını iddia eden yarışmacı arkadaşları hareketlerinden dolayı huzursuzluk duyduklarını söyledi.Geçtiğimiz ada konseyinde en yüksek SMS oyunu alan Ersin Korkut ve Barış Murat Yağcı, Mert'in adadan gitmesi gerektiği yönünde konuşmalar yaptı. Bu nedenle Mert Öcal'ın da sürpriz bir aday olarak eleme potasına çıkması an meselesi olarak görülüyor. Gönüllüler Takımındaysa Evrim ve Yasin arasındaki anlaşmazlık krize neden oldu. Yasin'in sürekli her şeyi ben bilirim demesinden rahatsızlık duyduğunu belirten Evrim, Tayfun ve Ardahan'ın da desteğini arkasına aldı. Yasin'e karşı birleşen yarışmacılar onun biraz geri planda kalmasını istediklerini söyledi. Ada hayatında aktif bir rol sergileyen Yasin ise yemekleri ayırma kararı alabileceğinin sinyalini verdi. Cemal Can'ı yanına çekmek isteyen Yasin, onun SMS oylamasındaki gücünü kullanmayı planladığını itiraf etti.Sercan Yıldırım SMS nasıl? Derya Can SMS'leri nasıl?Survivor SMS sonuçlarında Sercan Yıldırım, elenmeyenler arasında en düşük, Derya Can hemen ondan sonra elenen isimdi. Olası bir SMS'de elenecek kişi Sercan Yıldırım olma ihtimali yüksek. Ancak bunlar hepsi Sercan Yıldırım aday olmasıyla alakalı.