2021 Survivor kim gitti, adaya kim veda etti? her yerde aranmaya başladı. Survivor yeni sezonu tüm hızıyla ekranlara gelmeye devam ediyor.

Gözden kaçırmayın

Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü
2021 Survivor kim gitti, adaya kim veda etti? her yerde aranmaya başladı. Survivor yeni sezonu tüm hızıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Bu hafta üst üste oyun kaybeden gönüllüler damga vurdu. Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımından iki isim geçtiğimiz günlerde potaya düştü. Öte yandan gönüllüler takımından Reşat'ın ayağını kırması da diskalifiye iddialarının gündeme gelmesine sebep oldu. Akıllarda Survivor Reşat diskalifiye mi olacak soruları yer alırken; 12 Ocak akşamı üçüncü eleme adayı da belli oldu. Gönüllüler takımının SMS birincisi Poyraz oldu ve pota için Reşat'ın ismini verdi. Peki Survivor kim elendi? Hangi yarışmacı veda etti? 2021 Survivor ilk eleme

SURVİVOR ELEME POTASINDA KİMLER YER ALDI?


Cumartesi akşamı ilk bölümüyle Survivor maratonu başladı. Acun Ilıcalı'nın bu yıl ilk haftadan eleme yapılacağını açıklamasının ardından Survivor'da iki dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler, gönüllüler takımını iki oyunda da yendi ve ilk hafta gönüllüler takımından birinin gideceği kesinleşti.

Gönüllüler oylama sonrası; Dora ve Sena'yı eleme potasına dahil etti. Üçüncü aday ise Reşat oldu.

12 OCAK SURVİVOR KİM ELENDİ?


Survivor eleme heyecanı ile ekrana geldi. Çıkarılan iki eleme adayının yanı sıra üçüncü eleme adayı ile de adaya veda edecek isim belli oluyor.

Yapılan SMS oylamasının ardından 12 Ocak Salı akşamı Survivor'a veda eden Sena oldu.


SURVİVOR SENA ÖZDEMİR KİMDİR? KAÇ YAŞINDA


Survivor Sena, 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer aldı. Survivor Sena Özdemir 19 yaşındadır ve İzmrili'dir.

Survivor Sena kendisini “Merhaba ben, Sena Özdemir, 19 yaşındayım. İzmir’de doğdum büyüdüm babam Balıkesirli annem Bulgaristan göçmeni. Atatürk Spor Lisesi’nde okudum. 10 yaşından beri atletizm yapıyorum. Branşım 100-200 metre çeşitli Türkiye derecelerim ve liseler arası dünya şampiyonası bayrak yarışında dünya üçüncülüğüm var. Şu anda da İzmir büyükşehir belediyesi spor kulübünde lisanslı sporcu ve Ege Üniversitesi’nde beden eğitimi öğretmenliği 2. sınıf öğrencisiyim.” cümleleriyle anlattı.

Öte yandan potaya düşen Sena, ertesi gün gözyaşlarına boğulmuş ve arkadaşlarının kendisine haksızlık yaptığını düşündüğünü dile getirmişti.