Survivor kim elendi? Survivor SMS sonuçları! Survivor'da kim elendi? 19 Ocak 2021 Survivor SMS sonuçları merakla bekleniyordu. Survivor 2021'de yarışmaya veda eden isim Sancakay mı Dora mı İlayda mı Öykü Çelik mi elendi? Elenen isim kim oldu merak ediliy

Gözden kaçırmayın

Yazmasak Olmazdı! Bunu Söyleyen Bir Bakan Hem de Adalet Bakanı! Dünya Tarihine Geçti! Yazmasak Olmazdı! Bunu Söyleyen Bir Bakan Hem de Adalet Bakanı! Dünya Tarihine Geçti!
Survivor kim elendi? Survivor SMS sonuçları! Survivor'da kim elendi? 19 Ocak 2021 Survivor SMS sonuçları merakla bekleniyordu. Survivor 2021'de yarışmaya veda eden isim Sancakay mı Dora mı İlayda mı Öykü Çelik mi elendi? Elenen isim kim oldu merak ediliyor.

Survivor'da kim elendi?

19 Ocak 2021 Survivor SMS sonuçları merak ediliyor. Rakiplerinden daha az oy alarak Survivor 2021 devam etme hayallerine final rüyasına veda eden isim belli oldu. Peki Survivor'da kim elendi! Öykü Çelik mi İlayda mı Dora mı Sancakay mı veda etti!

Exxen Survivor 2021 Ünlüler SMS sonuçları!Exxen Survivor 2021 Gönüllüler SMS sonuçları!SMS Sonuçlarına göre programa veda eden isim Sancakay oldu!

Exxen SMS sonuçları veda eden isim kim oldu!

Survivor'da ilk eleme adayları İlayda ve Sancakay olmuştu! Survivor'da Ünlüler'de SMS 1. olan İsmail Balaban oldu. Yüksek performansıyla göz dolduran İsmail Balaban SMS'de yüksek olduğunu düşündüğü Öykü Çelik'i potaya soktu.

Gönüllüler takımında geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu akşam da Poyraz SMS 1. oldu. Poyraz elenmesi için Dora'yı söyledi! Dora 4. elenme adayı oldu!

Ancak elenen isim Sancakay oldu!

Kimin SMS'i daha fazla!

Exxen sonuçlarına da göre Survivor'da kimin SMS daha önce onu çözmek gerekiyor. Poyraz mı Öykü Çelik mi Dora mı yoksa Sancakay mı daha fazla SMS aldı. Yani Acun Ilıcalı açıklayana kadar Survivor 19 Ocak elenen ismi bilmek biraz zor olabilir. Ancak Exxen'de yayınlanır yayınlanmaz veda eden isim görüldüğü gibi en düşük oyu alan Dora oldu!