Survivor kim şampiyon oldu? Barış mı Cemal Can mı? Survivor 2020 büyük ödül ne kadar?

Survivor kim şampiyon oldu? Barış mı Cemal Can mı? Survivor 2020 büyük ödül ne kadar? her yerde aranmaya başladı. TV8 ekranlarının çok sevilen yarışma programı Survivor'da bir sezonun daha sonuna gelindi.

Gündem 15.07.2020 - 00:21 04.05.2021 - 04:25 İlan35

Survivor kim şampiyon oldu? Barış mı Cemal Can mı? Survivor 2020 büyük ödül ne kadar? her yerde aranmaya başladı. TV8 ekranlarının çok sevilen yarışma programı Survivor'da bir sezonun daha sonuna gelindi. 30 yarışmacıyla başlayan zorlu yarışmadan geriye Barış Murat Yağcı ve Cemal Can Canseven kaldı. Final koltuğuna oturan ikiliden kupayı kim kaldıracak çok merak edildi. Survivor 2020 bu akşam final yaparak ekranlara veda ediyor. Dün akşam bir ismin daha veda ettiği Survivor'da finale iki isim kaldı. Acun Ilıcalı dün akşam yapılan oylamanın ardından yarışmaya veda eden ismin Yasin olduğunu açıkladı. Büyük finale kalan isimler ise Barış Murat Yağcı ve Cemal Can Canseven oldu.

Survivor kim şampiyon oldu?Bu akşam Galataport'ta yapılan canlı yayında yapılan sms oylaması sonucunda şampiyon belli oldu. Acun Ilıcalı, Survivor 2020 şampiyonunu açıkladı. Yarışmaya ilk günden final gününe kadar damgasını vuran Cemal Can Canseven bu sezonun şampiyonu oldu.Survivor 2020 büyük ödül ne kadar? Şampiyon ne kadar alacakSurvivor 2020'nin final ödülü henüz açıklanmadı. 2019 yılında şampiyonun final ödülü 500 bin TL olarak açıklanmıştı. 2020 yılında final ödülünün 500 bin TL civarında olacağı tahmin ediliyor.

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven kimdir? Kaç yaşındaCemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995 İzmir'de doğdu. Annesi Rizeli, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can Canseven, İstanbul'da bulunan Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünde okumaktadır. 2013 yılında Üniversite okumaya başlamıştır.Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamlayan Cemal Can, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlayınca bu vesileyle İstanbul'a yerleşti ve arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.Dj olarak Holifest 2019 da İzmir’de sahneye çıkan Cemal Can CanSeven çok sevilen ve takip edilen bir DJ’dir. Aynı zamanda hayatından hiç sporu çıkarmayan Cemal Can CanSeven çok iyi bir koşucu ve yüzücüdür. Burcu ikizler, göz rengi yeşil, boyu 1.86 cm, kilosu ise 82’dir. Aktif spor geçmişi olduğunu dile getiren Cemal Can Canseven tüm bunların dışında DJ kimliği ile de tanınmaktadır. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır. 10 yaşından 14 yaşına kadar Fenerbahçe takımında futbol geçmişi olduğunu belirtmiştir.Cemal Can Canseven, şu anda Instagram'da 2,9 milyon takipçisi bulunuyor.Survivor 2020’de son dört isim arasına girmeyi başaran Cemal Can, yüzde 54’lük başarı oranı ile ikinci sırada yer alıyor. Sezon başından bu yanan oynadığı 447 oyunda 242’sini kazanmayı başarmış.


Gelişmelerden Haberdar Olun

@