Survivor'da sürpriz aşk gerçek oldu. Survivor Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı saatlerce öpüştü.

Survivor'da sürpriz aşk gerçek oldu. Survivor Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı saatlerce öpüştü. Nisa bölükbaşı ifşa ve Barış Murat Yağcı ifşa ismiyle paylaşılan video kısa sürede rekor kırdı. Hem Nisa hem Barış Murat Yağcı ateşli öpüşme sahnesi hayranları tarafından beğenildi ancak vatandaşlar bu nedir dedirtti.

Nisa bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı ateşli öpüşme sahnesi!2 gün önce arkadaşız demişti!

Şu sıralar sosyal medyada Survivor öncesi yaptığı bir anlaşma nedeniyle "Hırsız Barış Murat Yağcı" tweetleriyle uğraşan Barış Murat Yağcı şimdi de Barış Nisa Öpüşme İfşa videosuyla şok oldu. Kim tarafından nereden paylaşıldığı belli olmayan görüntülerde Barış Murat Yağcı ve Nisa bölükbaşı'nın öpüştüğü görülüyor. Kriterlerimiz gereği sadece 5 saniyesini yukarıdaki video da izleyebileceğiniz Barış ve Nisa ifşası görüntüleri sonrası devamı da var söylentileri kahretti.

Barış Murat Yağcı borcunu ödemezse..

Sosyal medyada bir kişinin Barış Murat Yağcı'nın kendisine borçlu olduğunu ifade etmesi sonrası adı hırsıza çıkan Barış Murat Yağcı parayı ödemediği halde Nisa ve Barış ifşa videolarının devamı geleceğini açıkladı. Barış Murat Yağcı ve Nisa bölükbaşı ifşa videolarının devamı gelmesi hayranlarını korkuttu.