Survivor Nisa ve Barış ayrıldı! İşte Nisa'nın ayrılma sebebi! Meğer Barış

Survivor Nisa ve Barış ayrıldı! Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı ayrılma sebebi şok etti! Survivor Nisa ve Barış ayrılma sebebi sizlerle.

Gündem 09.05.2021 - 00:04 09.05.2021 - 00:04 Berkay Keskin

Survivor Nisa ve Barış ayrıldı! Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı ayrılma sebebi şok etti! Survivor Nisa ve Barış ayrılma sebebi sizlerle.

Survivor Nisa ve Barış aşkı bitti!

Survivor Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı ayrıldı. Nisa Bölükbaşı instagram adresinden Barış Murat Yağcı ile ayrıldığını duyurdu. Peki Nisa ve Barış aşkı neden bitti? Nisa ve Barış aşkının bitme sebebini sizlere aktarıyoruz.

Nisa bölükbaşı duyurdu!

Survivor Nisa instagram adresinden "Barış ile olan ilişkimizi, saygı sevgi çerçevesinde noktaladık. Kendisine hayatta başarılar diliyorum" diyerek aşkın bittiğini duyurdu!

Peki Nisa ve Barış neden ayrıldı!

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı ayrılma sebebi belli oldu. Nisa'nın yakın arkadaşlarımızdan aldığımız bilgiye göre sürpriz aşkın bitme sebebi Barış Murat Yağcı'nın yazdıklarından başka bir şey değil.

Barış şok etti!

Barış Murat Yağcı kendi yazdığı kitabında öyle cümleler yazdı ki. "Bir kadını tavlayıp onunla eve gelerek sırtımı dönüp uyumak bana tatmin vermiyor. Düzgün fizikli, dövmeli, ünlü biriyle akşam birlikte olacağım" diye düşenen kadınlara ders veriyorum. Yüzlerce kadında yaptım bunu" diyerek şok etti.

Bu sözler karşısında Nisa Bölükbaşı ailesi direk kızını aradı. Bu adamla bir saniye daha geçirmeni istemiyoruz diyerek Barış Murat Yağcı ailesi sildi ve Nisa anne ve babasını dinledi!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@