Survivor 2022 şampiyonu değişti mi? 2022 yılı Survivor birincisi olan Nisa Bölükbaşı'nın şampiyonluğunun şaibeli olduğu iddiaları mevcut idi.

Survivor 2022 şampiyonu değişti mi? 2022 yılı Survivor birincisi olan Nisa Bölükbaşı'nın şampiyonluğunun şaibeli olduğu iddiaları mevcut idi. Gözler Nisa'nın birinciliğinin değiştirilip değiştirilmediğini ararken, son dakika Twitter gündeminde Survivor Nisa tekrardan gündeme çıktı. Peki Survivor 2022 şampiyonu değişti mi?

Geçtiğimiz haftalarda finali tamamlanan Survivor 2022 yarışmasında Nisa Bölükbaşı'nın 1. olması Sonrasında, bütün yarışmacıların ayağa kalktığı anlara şahitlik ettik. Twitter gündemini devamlı sarsan Nisa Bölükbaşı'nın birinciliğinin arkasında şaibeler olduğu iddia edilirken her bölümü ile gerginliğin hat safhada yaşandığı Eğlencenin dibine kadar işlendiği ve izleyiciyi ekrana kilitleyen Survivor 2022 şampiyonu Nisa'nın şampiyonluğunun elinden alınmadığını öğrendik.

Fenomen Yayıncı Güzelliği ile Büyüledi Fenomen Yayıncı Güzelliği ile Büyüledi

         

Acun Ilıcalı'nın patronluk yaptığı TV8 ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile bütün izleyiciyi ekrana kilitleyen Survivor yarışması bu sene Survivor All Star 2022 konsepti ile bizlerle birlikteydi. Ancak bu senenin bir garip olacağı Survivor yarışmasının henüz başladığı gün itibari ile gözlerine serilmişti. Kuşkusuz ki Survivor bu sezonda ilginç olayları ardı arkasına yaşadı

Survivor yarışması sırasında Nisa ve Barış'ın öpüştüğü anlar damgasını vururken All Star'da bir araya gelen ikilinin arasındaki gerginlik gün ve gün damga vurmaktaydı. Öte yandan Eser west'in geçirdiği sinir krizi ve yarışmadan diskalifiye olduğu anları da unutmamamız gerekli

Özellikle de Survivor Nagihan'ın çok büyük tepki gösterdiği Survivor şampiyonu olan Nisa ile aralarında çıkan gerginlik ve Acun ılıcalı'ya hak yiyorsunuz yorumu yapması sonrasında Turabi'nin Acun'un tarafında olması da herkesi çıldırtmıştı. Öte yandan Murat Ceylan'ın yaşadığı gerginlik ve kavgalar sonrasında Acun Medya ile yollarının ayrılması Yunus ve Hikmetin kavgaları derken en sonunda Nisa Bölükbaşı'nın Doktor kontrolünde bir şey çıkmamasına rağmen yarışmalara katılmaması gündeme oturmuştu. Ancak güzel olan tek konu Mert ve Sude aşkı olurken Survivor 2022 şampiyonu olan NisaBölükbaşı ödülünü kimseye bırakmadı yani Survivor şampiyonu 2022 senesinde değişmedi.