Survivor All Star yarışması bitti ancak yarışmacılar kendini hatırlatmak için açıklamadan açıklamaya koşuyor! Onlardan biri de dizide oyuncuların yerine başrolü kapan Ogeday ve tartışmalı şampiyon Nisa Bölükbaşı!

Survivor All Star 2022 yarışması bitti ancak tartışmaları devam ediyor. Nisa Bölükbaşı'nın yatarak fan oyları ile birinci olduğu yarışmanın Survivor anlamı sorgulanırken Nisa'nın yeni sevgilisi Ogeday Bölükbaşı da bu sektörü çoktan kaptı.

TV8'in fenomen yarışma programı Survivor bu sene en iyi yarışmacılarını alarak Survivor All Star olarak ekrana gelmişti. Kıran kırana mücadelede şampiyon ise SMS oyları ile belirlenince bu senenin şampiyonu Nisa Bölükbaşı olmuş bu da tartışma yartmıştı.

Nisa'nın sürekli olarak sakat olduğu ve yattığı ancak son ikide hala SMS oyları ile birincinin belirlenmesi yarışmanın anlamını sorgulattı. Yarışmanın adı Survivor'ken parkurlardan yarışmacılar canla başla yarışırken şampiyon en çok fanı olan SMS oylamasıyla yarışması oldu.

Nisa'nın sevgilisi Ogeday Girişken konusu da ayrı tartışmayken Ogeday'da yarışma sonrası bir dizi de başrolü kapmıştı. Ogeday'ın yeni çekilecek bir dizi de başarılı oyuncu Tansel Öngel'in yerine başrol olarak seçilmesi de tartışma yaratmıştı. 

Ogeday yaptığı son açıklamayla diziden önce de adından konuşturmayı ve reklamını yapmayı başardı.

Ogeday yeni sevgilisi Nisa Bölükbaşı aşkı için "Estetiği yok ve makyaj yapmıyor" demesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı. 

SOSYAL MEDYADA OGEDAY ve NİSA'NIN İKİYÜZLÜLÜĞÜ VE YALANCI OLDUĞU YAZILDI!

Mert Ramazan Demir Kubilay Aka Olayı İçin Son Kez Konuştu Mert Ramazan Demir Kubilay Aka Olayı İçin Son Kez Konuştu

Kullanıcılar Ogeday'a tepki dolu yorumlar yağdırdı. Ogeday'ın açıklamasına sosyal medyada gelen tepkiler şu şekilde;

"Makyaj yapan, estetik olan, dar giyinen kadınlara ne oluyormuş? Kadınlıktan mı çıkıyor bu nasıl rezil, geri kafalı ve ikiyüzlü bir açıklama."

"Bu adamla karşılık oynayacak kendisine saygısı olmayan kadın oyuncuya yazıklar olsun."

"Ogeday'ın samimiyetsiz açıklamasına bakın eski sevgilileri makyaj yapan estetikli kızlardı onlara saygında yok yani?"

"Nisa'nın estetiksiz olduğunu ve hayatında hiç makyaj yapmadığını bilmediğini savunacak kadar ikiyüzlüsünüz. Ortaya çıkan fotoğrafları bile yalanayacak kadar rezil insanlarsınız ve tvlerde hala yer alıp fanlarınız olabiliyor." 

"Yatarak şampiyon oldunuz Acun abiniz tüm reziliğinizi görmezden gelip torpiliniz cihan gördü hala utanmadan röportaj verebiliyorsunuz"

 "Sürekli baska kadinlari onun estetigi var ben dogalim/dogal severim diye ötekilestirmek ve bu kötü bir şeymis gibi lanse etmek çok çirkin. Sipariş verir gibi kadin seçmek ne rezil. DUŞ ALİYO DİYE Bİ DE ZAHMET OLMUS"

"İnsanı doğal yapan düşünce yapısıdır. Doğalım ben diye ortada gezip milleti kendince yerdiğiniz sanmak zorlama bir modadır" 

"Hani bu esmer kızıl sarşın hoşuma gider değil bu makyaj yapmıyor doğal öyle seviyorum demek aptalca zorlama ikiyüzlü utanç dolu bir şey "