Survivor 2021 sezonu diğer Survivor sezonlarına göre oldukça farklı ve değişim dolu olmaya devam ediyor. Survivor 2021'de yarışma başladığından beri yarışmacı değişiklikleri bitmek bilmiyor.

Survivor 2021 sezonu diğer Survivor sezonlarına göre oldukça farklı ve değişim dolu olmaya devam ediyor. Survivor 2021'de yarışma başladığından beri yarışmacı değişiklikleri bitmek bilmiyor. Neredeyse her hafta yarışmadan biri diskalifiye olup giderken her hafta da Survivor'a yeni bir yarışmacı dahil oluyor. Survivor 2021 adeta yedeklerden oluşan yeni bir yarışmacı kadrosu kurdu. Survivor 2021'de gönüllüler takımına yeni bir yarışmacı geldi. Survivor 2021'de geçtiğimiz haftalarda gönüllüler takımından Çağrı Atakan'ın diskalifiye edilmesinden sonra gönüllüler, ünlülere göre 1 yarışmacı eksik yarışmaya devam etti. Çağrı Atakan'ın diskalifiye olmasından sonra şimdi Survivor gönüllülere Öykü Uysal katıldı. Survivor Öykü Uysal'ın kim olduğu, hayatı, yaşı, eşi ve oğlu çok merak edildi. Survivor Öykü Uysal kimdir? Öykü Uysal evli mi, çocuğu var mı?

Tv8'de yayınlanan Acun Ilıcalı'nın yarışma programı Survivor'da heyecan bitmek bilmiyor. Açlık ile mücadele edilen zorlu yarışmada yarışmacılar çeşitli sebeplerden dolayı yarışmadan ayrılmak ya da elenmek durumunda kalıyor. Survivor'da bu sezon diğer senelerde yayınlanan sezonlara göre oldukça fazla yarışmacı değişikliği yapılıyor. Survivor 2021'de hem ünlüler takımında hem de gönüllüler takımında oldukça fazla diskalifiye durumu oldu. Hal böyle olunca da yarışmadan diskalifiye olup elenen ismin yerine yarışmaya yeni yarışmacılar geliyor. Survivor'da diskalifiye olan yarışmacı olduğunda yerine yedeklerden bir isim yarışmacı olarak Survivor'a dahil oluyor.Geçtiğimiz hafta takım arkadaşı Ayşe'ye küfür etmesi ve daha önce de saygısızlıktan dolayı defalarca kez uyarılan bir yarışmacı, Survivor'dan diskalifiye olarak yarışmaya veda etti. Survivor gönüllüler takımında yarışan Çağrı Atakan, Ayşe'ye yaptığı saygısızlıktan dolayı diskalifiye oldu. Çağrı Atakan'ın yarışmadan diskalifiye olmasından sonra Survivor'a diskalifiye olan Çağrı Atakan'ın yerine yedeklerden Öykü Uysal dahil oldu. Survivor yedeklerden gönüllüler takımına yarışmacı olarak gelen Öykü Uysal'ın kim olduğu, hayatı merak ediliyor. Öykü Uysal kimdir?

Survivor Öykü Uysal Kimdir?

Survivor gönüllüler takımına yedeklerden dahil olan Öykü Uysal'ın kim olduğu merak ediliyor. Öykü Uysal'ın tam adı Öykü Bulut Uysal'dır. Öykü Uysal soyadının 2 tane olmasından da anlayacağınız üzere evlidir. Öykü Uysal, ünlü spor hocası Özhan Uysal ile evlidir. Evli olan Öykü Uysal'ın bir tane çocuğu vardır. Öykü Uysal oğlu vardır. Öykü Uysal'ın 3.5 yaşında Kemal Aslan adında bir oğlu vardır. Bir çocuk annesi olan Öykü Uysal daha önce Miss Turkey'a katılmıştır. Güzelliğini tescilleten Öykü Uysal, katıldığı güzellik yarışmasında derece almıştır.Öykü Uysal 2 Şubat 1990 yılında İzmir'de doğmuştur. 31 yaşındaki Öykü Uysal, aslen İzmirlidir. Uşak'ta yaşayan Öykü Uysal, eşi ile birlikte spor salonu işletiyor. Ayrıca Survivor gönüllüler takımına katılan Öykü Uysal, 9 Eylül Üniversitesi’nde okumuş ve 2015 yılında mezun olmuştur. 7 senede lisanslı olarak hentbol oynayan Öykü Uysal, sporu hayatına endekslemiştir. Öykü Uysal'ın boyu 170 ve kilosu 53'tür.Survivor Öykü Uysal Instagram Hesabı: @oykubulut1 https://www.instagram.com/oykubulut1/