Survivor Poyraz mağlubiyeti kaldıramadı, her yeri dağıtıp oyun alanını terk etti! Survivor'dan çekiliyor mu?

Survivor 2021 Poyraz Sembol finali oyununda mağlubiyeti Kaldıramadı. Çok sinirlenen Poyraz halkaları fırlatıp oyun alanını terk etti.

Televizyon 19.06.2021 - 22:18 19.06.2021 - 22:28 Volkan Arık

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2021'de Sembol finali oynanıyor. Sembol finalini kazanan yarışmacı Türkiye'deki yarı finale gitmeye hak kazanacak ve dokunulmaz olacak. Kırmızı takımdan İsmail ve Aleyna'nın 5 sembolü bulunurken Berkay'ın 2 sembolü vardı. Mavi takımdan Ayşe ve Poyraz ise 2'şer sembolü oyuna çıktı. Sembol oyunu sırasında bütün oyunları kaybeden Poyraz ise adeta öfkeden deliye döndü.

Survivor 2021 yarışmasında yarışmacılar yarı final biletini verecek olan Sembol finali oyunu bu akşam oynanıyor. Bireysel oyunlarda sembolü kazanan yarışmacılar geceye avantajlı başlarken hiç sembol alamayan yarışmacılar ise 1-0 geriden başladı. Şu anda Survivor'da mücadele eden yarışmacılar arasında sadece Aleyna ve İsmail'in sembolü vardı. İsmail ve Aleyna 5 sembolle oyuna başlarken diğer yarışmacılar ise 2'şer sembolle başladı. Büyük avantajı elinde bulunduran İsmail Balaban sadece bir oyun kaybetti.

survivor-poyraz-maglubiyeti-kaldiramadi

POYRAZ YENİLİNCE OYUN ALANINI TERK ETTİ

Diğer yandan mavi takım yarışmacısı Poyraz sembol finali oyununda 2 canını da çok kısa süre içerisinde kaybetti. Canları bittikten sonra sinirlenen Poyraz elindeki halkaları hedeflere fırlatarak oyun alanını terk etti. Uzun süre boyunca oyun alanına Dönmeyince izleyicilerde Poyraz yarışmayı bırakıyor mu sorusunun yanıtını araştırmaya başladı.

survivor-poyraz-maglubiyeti-kaldiramadi-her-yeri-dagitip-oyun-alanini-terk-etti-survivordan-ceki

YARI FİNALE GİDEN İLK İSİM BELLİ OLDU

Survivor 2021 de yarı finale gitmeye hak kazanan ilk isim de bu akşam oynanan sembol finali sonucunda belli oldu. Son ikiye İsmail Balaban ve Aleyna Kalaycıoğlu kalırken iki yarışmacı arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Son oyunda kazanan yarışmacı İsmail Balaban oldu ve ilk yarı finalist olmayı başardı.

İSTANBUL FİNALİNE KADAR ELEMEYECEK

İsmail Balaban yarı final biletini alarak aynı zamanda SMS oylamasına girmekten de kurtulmuş oldu. Ancak bu süreç içerisinde İsmail Balaban dokunulmazlık oyunlarına çıkacak kazanması halinde ise isim verme şansına sahip olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@