Ünlüler takımı genel olarak tanınmış kişilerden oluşmasına rağmen bu sene Survivor 2021’de gönüllülerde adından sıklıkla söz ettiriyor. Yarışma programının başlangıcından itibaren en çok isminden söz ettiren isimlerden biride Poyraz olarak karşımıza çıkı

BDDK 165 Yeni Personel Alımı Yapacak! BDDK Personel Alımı Başladı! Başvuru Nasıl Yapılır? BDDK 165 Yeni Personel Alımı Yapacak! BDDK Personel Alımı Başladı! Başvuru Nasıl Yapılır?
Ünlüler takımı genel olarak tanınmış kişilerden oluşmasına rağmen bu sene Survivor 2021’de gönüllülerde adından sıklıkla söz ettiriyor. Yarışma programının başlangıcından itibaren en çok isminden söz ettiren isimlerden biride Poyraz olarak karşımıza çıkıyor. 29 yaşında olan Poyrazın tam adı ise Yiğit Alp Poyraz olarak bilinmektedir. Yiğit Alp Poyraz özellikle parkurlardaki hızlılığı, çevikliği ve yakışıklılığı dikkatleri üzerine çekiyor.

Ünlüler takımında bulunan Çağrı Atakan ile sürekli tartışma içerisine giren Yiğit Alp Poyraz daha öncesinde Somer Sivrioğlu’nun restoranında çalıştığı meydana çıkmıştı. İzleyicileri şaşırtan bu gerçeğin ardından daha çok şaşırtacak bir şey oldu.

Sevgilisi İfşa Oldu


Survivor 2021 yarışmasında yer alan Yiğit Poyraz’ın kız arkadaşı hakkında çıkan haberlere göre kendisi ile uzun zaman beraber olmuşlar. Masterchef ekranlarında jüri olarak bulunan Somer Sivrioğlu gerçekleri açıklamıştı. Uzun senelerdir televizyon ekranlarında yer alan Survivor yeni sezonu ile izleyicisi ile tekrar buluştu. Ünliler ve gönüllülerden oluşan iki takım arasında ki eşsiz mücadele izleyiciler tarafından nefes kesmeden izlenmeye devam ediyor. Yeni yarışmacıları ile yayına tekrar başlayan Survivor hakkında en çok merak edilenlerin başında yarışmacılar geliyor. Yarışmacıların hakkında bilgi edinmek isteyen izleyiciler ise oldukça sık araştırma yapmaya devam ediyor.

En dikkat çeken isimler arasında ise gönüllüler takımında bulunan Yiğit Alp Poyraz yer almaktadır. En çok konuşulanlardan birisi olmasının sebebi tabi ki yarışma performansından dolayı hızlı ve çevik olarak görülmesi. Adeta gönüllüler takımını taşıdığı görülen Poyrazın daha öncesinde reklam yıldızı olduğu ortaya çıkmıştı ve buda seyirciyi oldukça şaşırtmıştı. Şimdide sevgilisi ile birlikte olan fotoğrafı ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı tarafından yapımına başlanan ve tam 14 yıldır her sene seyirciyi ekrana kilitleyen Survivor programı yeni sezonu ile seyirciyi etkilemeye devam ediyor. Bir ada macerası olarak görülen yarışma programında, isimlerinden sıklıkla söz ettiren yarışmacılar bulunmaktadır. Özellikle Poyraz adından çok sık söz ettirmeyi başarıyor. Poyrazın özellikle özel hayatı ise izleyicilerin en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir.

Avustralya’da Poyrazın Masterchef Macerası
Yiğit Poyraz daha öncesinden Masterchef jürisi olan Somer Sivrioğlu’nun Avustralya’da bulunan restoranında çalıştığını belirtmişti. Yiğit Alp Poyraz bundan söz ederken öğrencilik hayatında Avustralya ya gittiğini ve orada bir sene boyunca Somer Sivrioğlu’nun restoranında çalıştığını ve kendisi için harika bir tecrübe olduğunu belirtti.

Aynı zamanda da reklam yıldığı olduğu ortaya çıkan Yiğit Alp Poyraz izleyicileri şaşırmaya devam ediyor.1994 yılında dünyaya gelen Survivor Poyraz ünlü bir markanın reklam yüzü olduğu ortaya çıktı. Mesleğinin tekstil mühendisliği olması ise bu reklamcılık işi için şaşırtıcı olmadı.

Yarışmacıların hakkında birçok şeyi merak etmesinin ardından şimdide Poyrazın sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı. Sevgilisi ile resmi bulunan Poyraz Survivor yarışmasının final adayları arasında gösterilmektedir. Sevgilisi ile fotoğrafın meydana çıkmasının ardından fotoğrafın eski olduğu ve şuan bir birlikteliklerinin bulunmadığı ortaya çıktı. Yiğit Poyraz’ın kim olduğuna bakacak olursak Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra exchance programı ile Sydney Üniversitesinde 2 yıl eğitim almıştır.