Survivor 2021 yarışması geçtiğimiz haftalarda sona erdi ancak gündemde yerini korumaya devam ediyor. Survivor yarışmasını şampiyon olarak tamamlayan İsmail Balaban ile röportaj yapmak üzere gazeteler sıraya girdi. Son olarak bir YouTube kanalına konuk olan İsmail Balaban yarışmada yaşadıkları ve özel hayatı ile ilgili çok önemli açıklamalar yapmıştı. Bu sezon Survivor'da fırtına gibi esen ve sonunda şampiyonluk ipini göğüslemeyi başaran İsmail Balaban aşk hayatında ise adeta Hüsran yaşıyor. Survivor İsmail Balaban Nişanlısından ayrıldı mı? İsmail Balaban ve Gamze Atakan ayrıldı mı?

Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 yarışması geçtiğimiz haftalarda sona erdi ancak sosyal medyada ve basında yankıları hala devam ediyor. Survivor şampiyonu İsmail Balaban şampiyon olduktan sonra memleketine bile dönemedi çünkü peş peşe TV kanalları ve YouTube kanalları teklif götürüyor. Bu sene Survivor 2021 yarışmasının şampiyonu olan İsmail Balaban son katıldığı YouTube programında ise yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Nişanlısı ile ilgili konuşan İsmail Balaban özel hayatına dair çok önemli açıklamalar yaptı.

survivor-sampiyonu-ismail-balaban-anasinin-kuzusu-cikti-annesinden-veto-yiyen-nisanlisini

Annesine verdiği sözü tutuyor adını ağzına almıyor

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban yarışmada olduğu sırada çok talihsiz bir olay yaşanmıştı. Aile görüşmesi ödülünü kazanan İsmail annesinin gözyaşları içerisinde söyledikleri ile büyük şok yaşamıştı. İsmail'in annesi nişanlısı ve nişanlısının ailesi ile büyük problemler yaşadıklarını bundan sonra Gamze'nin ismini ağzına almamasını tembih yemişti. Annesine verdiği sözü tutan İsmail Balaban katıldığı hiçbir programda nişanlısı Gamze ile ilgili konuşmadı.

survivor-sampiyonu-ismail-balaban-anasinin-kuzusu-cikti-annesinden-veto-yiyen-nisanlisini-affetm-3

İsmail Balaban ve nişanlısı Gamze Atakan ayrıldı mı?

Survivor izleyicileri ve İsmail Balaban hayranları ise şimdi İsmail Balaban ve nişanlısı Gamze Atakan ayrıldı mı sorusunun yanıtını öğrenmeye çalışıyor. İsmail Son olarak bu konuda gelen sorulara daha fazla kayıtsız kalamadı ve henüz Antalya'ya gitmediğini gittikten sonra Gamze ile oturup konuşacaklarını dile getirdi.

survivor-sampiyonu-ismail-balaban-anasinin-kuzusu-cikti-annesinden-veto-yiyen-nisanlisini-affetm-4

İsmail Balaban ve Aleyna Kalaycıoğlu aşk mı yaşıyor?

Özellikle son dönemlerde İsmail ve nişanlısı arasındaki Ayrılık iddiaları gündemde çok konuşulurken Şimdi de başka aşk iddiaları ortaya atıldı. Sosyal medyada dolaşan iddialara göre İsmail Balaban yarışmacı arkadaşı Aleyna Kalaycıoğlu ile aşk yaşıyor. Fakat bu iddialar her iki taraftan da kesin bir dille yalanlandı ve böyle bir şeyin söz konusu olamayacağı ifade edildi. Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Çalışkan’ın daha önce de Batuhan Karacakaya ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü.