Survivor SMS sonuçları Panaroma programında ifşa oldu! 3. eleme adayına gerek yok elenen isim belli oldu!

Survivor SMS sonuçlarını Survivor Panaroma programında ilginç bir an yaşandı! Survivor 3. eleme adayına gerek olmadan elenen isim belli oldu. İşte bu hafta Survivor veda eden isim ve SMS birincileri!

Gündem 16.06.2021 - 14:39 16.06.2021 - 14:39 Berkay Keskin

Survivor'da sürpriz eleme haftalarına girildi! ancak Survivor'da panaroma programında açıklanmayan SMS sonuçları ifşa oldu! Acun Ilıcalı sürekli olarak en yüksek SMS dese de bu hafta Survivor 2021 veda eden isim de SMS sonuçları da sızdı!

Damla Can ifşa etti!

Survivor 2021'de son 2 SMS sonucu 1. belli oldu. Survivor Parorama programında Damla Can sürpriz potaların SMS 1.'sini açıkladı!

Geçtiğimiz hafta Aleyna Steven ve Ayşe potasında elenen isim Steven olmuş ve SMS sonuçları açıklanmamıştı. Bu hafta ise daha büyük bir sms gelmiş Ayşe, Batuhan ve Aleyna potasında elenen isim Batuhan olmuştu. İşte tam bu anda Damla Can Survivor sms sonuçlarını açıkladı!

SMS 1. Ayşe oldu!

Survivor panaroma canlı yayında Damla Can, son 2 sms'de Ayşe'nin 1. olduğunu açıkladı. Daha önce Batuhan'ın eleneceğini de ifade eden panaroma yorumcuları istemeden bu hafta elenen ismi de açıkladı!

Survivor Steven, Aleyna Ayşe SMS sonuçları!

1- Ayşe

2- Aleyna

3- Steven

Ayşe, Batuhan ve Aleyna SMS sonuçları!

1- Ayşe

2- Aleyna

3- Batuhan

Bu hafta elenen isim belli oldu! 3. adaya gerek yok!

Survivor'da 14 Haziran ve 15 Haziran tarihlerinde elenme adayları ilk gün Dora, ikinci gün ise Aleyna olmuştu. Bugün oynanacak ve 3. adayın geleceği Survivor elemelerinde kim gelirse gelsin elenen isim değişmiyor!

Dora bu hafta elendi!

Survivor 16 Haziran 2021 tarihinde 3. adayın gelmesinin hiç bir önemi yok. Sızdırılan SMS sonuçlarına göre Dora'nın Aleyna eleme ihtimali olmazken, ismail, Poyraz ve Berkay geçme şansı bulunmuyor. Bu sebeple Survivor 2021'de veda eden isim Dora olacak!

Dora'nın elenmesinin ardından Berkay'ın elenmesi hemen ardından final 4'lüsü İsmail, Ayşe, Aleyna ve Poyraz ile Survivor yarı finali başlayacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@