TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da şok veda! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Survivor Batuhan Karacakaya programa veda etti! Survivor Batuhan Karacakaya veda haberini Acun Ilıcalı duyurdu ve Batuhan gözyaşlarına hakim olamadı! Survivor'da 6 Ni

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek
TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da şok veda! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Survivor Batuhan Karacakaya programa veda etti! Survivor Batuhan Karacakaya veda haberini Acun Ilıcalı duyurdu ve Batuhan gözyaşlarına hakim olamadı!

Survivor'da 6 Nisan şok veda!

Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Survivor 2021'de büyük şok! Survivor şampiyon adayları arasında yer alan Batuhan Karacakaya diskalifiye edildi! Her hafta ekranlarda reyting rekorları kıran ve şampiyonluğun en büyük adayı olan Batuhan Karacakaya sakatlığı nedeniyle Survivor'a veda ediyor!

6 Nisan 2021 Survivor Batuhan neden ağlıyor!

Acun Ilıcalı şok bir veda, beklenmedik gelişme dediği Survivor 2021'e veda eden isim belli oldu! 6 Nisan salı akşamı Batuhan Karacakaya ağlama sebebi belli oldu! Batuhan sakatlığı nedeniyle Survivor'dan diskalifiye edildiği öğrenildi!

İsmail Balaban çekildi mi?

Survivor'da Batuhan Karacakaya ağlama sebebi olarak İsmail Balaban'ın programdan çekildiği bilgisi yayıldı. Ancak dominik Cumhuriyetinde ilk gelen bilgilere göre İsmail Balaban değil, sakatlığı nedeniyle Batuhan Karacakaya Survivor 2021'e veda ediyor!

Survivor Çağrı elendi mi?

Survivor'da Batuhan Karacakaya ağlama sebebi olarak bir bilgi de Çağrı Atakan sakatlığı nedeniyle adaya veda edebileceği söylendi. Ancak Çağrı sakatlığı ciddi değil ve adaya veda etmiyor!

Survivor Batuhan gözyaşlarına boğuldu!Survivor Batuhan ağlama sebebi!

Survivor sezonun son sakatlığı olması isteniyor! Batuhan Karacakaya sakatlığı nedeniyle Survivor veda eden isim oluyor! Acun Ilıcalı Batuhan Karacakaya şans verip vermeyeceği bilinmiyor ancak sakatlığının ciddi olduğu ve kesin eleneceği bilgisi de geliyor!

Batuhan Karacakaya elendi mi?

Survivor 2021'de Batuhan Karacakaya elendi.