Survivor sürpriz eleme! 8 Haziran elenen isim sızdı! Exxen SMS sonuçları şok etti!

Survivor sürpriz eleme! Survivor 2021 elenen isim sızdı! Bu hafta büyük olayların olduğu Survivor kim veda etti? Survivor 8 Haziran elenen isim sızdı. Survivor Exxen SMS sonuçları belli oldu.

Televizyon 08.06.2021 - 12:43 08.06.2021 - 12:43 Berkay Keskin

Survivor'da sürpriz eleme. Her hafta salı bir yarışmacının veda ettiği Survivor sürpriz bir eleme gerçekleşti. Dün gece çekilen Survivor elemesinde veda eden isim şok etti! Survivor elenen isim büyük şampiyon adayları arasında yer almıştı!

Survivor 8 Haziran 2021 kim elendi?

Survivor bu hafta elenen isim kim oldu sorusu belli oldu! Yayınlandığı salı akşamları eleme günü olan Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe ve Steven arasında kıyasıya rekabet elenen isim sızdı. Aleyna ve Ayşe kavgası Acun Ilıcalı çileden çıkartmıştı. Survivor 8 Haziran kim elendi? Survivor veda eden isim kim sorusu cevap buldu!

Survivor Aleyna elendi mi?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu elenecek mi sorusu yanıt buldu. Survivor yüksek SMS alan Aleyna bu hafta elenmedi. 8 Haziran SMS'de zirvede yer alan Aleyna Kalayıcığlu programda kalmaya devam edecek.

Survivor Ayşe mi elendi?

En çok merak edilen sorulardan biri bayan yarışmacı mı erkek yarışmacı mı elenecek soru oldu. Bayan yarışmacı Survivor 2021 veda ederse herşeyin tamamen değişeceği Survivor beklenen olmadı. Aşye programa devam ediyor. Ayşe ve Aleyna savaşı da yarışı da izlenmeye devam edecek. İşte 8 Haziran Exxen SMS sıralaması elenen isim!

Survivor Steven elendi!

Survivor 8 Haziran Exxen SMS sonuçlarına göre veda eden isim Steven oldu! Steven yarışmanın performans olarakta şampiyonluk olarakta en büyük adaylarından biriydi. Ancak Steven elenmesi kaçınılmaz oldu! Survivor şok eleme ile Steven yarışmaya veda ettii. 

Steven hayranları isyanda!

Her hafta statejiyle birileri kaybeden takım da Dora kalıp Steven elenmesi şok etkisi yarattı. Dora varken Steven adını yazanlar Ayşe ve Aleyna potasında Steven kalacağını düşünenler yanıldı. Dora'nın 8 Haziran salı akşamı en düşük SMS almasına rağmen Steven elenmesi adada da ekran başında isyan ettirdi.

Survivor şampiyon adaylarından Steven programa veda ederek Survivor 2021 elenen isim oldu!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@