Televizyon yıldızları arkadaşlığı ve ortaklığı aşka dönüştü! Geçtiğimiz sezonlarda Survivor finale kadar yükselen ve finalde son dakika kaybeden yıldız isim ile MasterChef programında en büyük şampiyon adayı yaşadığı aşk gündeme bomba gibi düştü! Hem Survivor yıldızı hem MasterChef yıldızı arasında yaşanan aşk bekleniyordu ancak ilk defa itiraf geldi! Ancak bu aşk yasak aşk olabilir! Çünkü Survivor yıldızı evli ve çocuklu! Peki Survivor yıldızı eşinden ayrıldı mı yoksa eşini aldattı mı sorusu cevap arıyor!

Yılın aşk bombası patladı!

Artık saklanmama kararı aldılar! Tüm hayranları tarafından aşk yaşadıkları iddia edilen iki isim artık saklanmama kararı aldı. Kafaları karıştıran paylaşımlar, her yere beraber gitmeler sonrası gelen ortaklıklar bu aşkın fitili ateşlemiş, ancak erkek Survivor yarışmacı evli olması nedeniyle çok yakın arkadaşlar demekki söylentileri çıkmıştı! Ancak artık iki isimde gizlenmeme kararı aldı!

Kadıköy Boğası Survivor Serhat Akın ile MasterChef Cemre Uyanık aşk yaşıyor!Eski Fenerbahçeli yıldız isim, Kadıköy Boğa'sı lakabıyla bilinen milli yıldız Serhat Akın, MasterChef 2019. şampiyonu Cemre Uyanık'la yeni bir aşka yelken açtı. 1 yıldır ortak olan iki arkadaşın arkadaşlığı aşka dönüştü. Cemre Uyanık ve Serhat Akın artık saklanmak ve kaçmak istemiyor.Serhat Akın ve Cemre Uyanık dün test yaptırmak için bir hastaneye beraber gittiler. Beraber ve birbirlerini 1 yıldır paylaşan Cemre Uyanık ve Serhat Akın artık gizlenmeme kararı aldığı yakın çevrelerine açıkladı. Cemre sadece Serhat Akın'ı paylaşırken, Serhat Akın Cemre ile bir çok paylaşım yaptı!

Serhat Akın eşi Eileen boşandı!Bu aşkın itiraf gelmesinin en büyük etkeni, Serhat Akın'ın eşi Eileen ile boşonma işlemlerinin tamamlanması oldu. Survivor izleyen herkesin bildiği gibi Serhat Akın eşine çok büyük bir sevgiyle aşıktı ve onsuz yaşamayacağını dile getiriyordu. 2 Çocuğunun da annesi Eileen'den boşanan Serhat Akın, instagram postunda tüm gönderileri sildi. Serhat Akın gönderileri sirmesi ardından aileenakın soyismini silerek eileen yaparak Serhat Akın instagramdan sildi.

Serhat Akın Cemre'ye mekan açmış!

Serhat Akın İzmir'de Boa isminde bir mekan açtığı ve Chef olarak Cemre Uyanık'ı zar zor ikna etmişti. Ancak Cemre Uyanık'ı BOA ortak olduğu ve Serhat Akın evliyken aşık olduğu öğrenildi.

1 yılı aşkın her yere beraber gidip gelen Serhat Akın ve Cemre Uyanık çifti, Serhat'ın boşanmasından sonra artık gizlenmeme kararı aldı. Aşklarını magazinden de saklamama kararı alan çift karşısında hiç bir engel kalmadı!

Cemre Uyanık kimdir? Sevgilisi var mı? Oldu mu?

Adını MasterChef programında duyuran ve Alican Sabunsoy ile çıktığı finalede kazanan Cemre Uyanık, 1992 doğumlu. Şanlıurfalı olan Uyanık, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi mezunu. Konaklama yönetimi bölümünü bitiren Cemre, okul biter bitmez soluğu İstanbul'da aldı.2 yıl İstanbul'da çeşitli işler yapan Cemre, 2018 yılında 5 ay boyunca ABD'de bir restoranda görev aldı. Cemre, 2018 yılında New York'ta farklı restoranda parti şefi olarak çalışarak 2019 yılında Türkiye döndü! MasterChef programı katılarak şampiyon oldu! Cemre Uyanık bilinen sevgilisi bugüne kadar olmadı ancak ilk kez Serhat Akın ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Serhat Akın kimdir? Kaç yaşında eşinden boşandı mı?

1981 doğumlu Serhat Akın, eski Türk milli futbol takımı ve Fenerbahçe'nin yıldız isimlerindendir. Serhat Akın almanya'dan Türkiye gelerek Fenerbahçe'de yıldızı parlamış ve Avrupa'ya transfer olmuştur. Survivor programıyla ününe ün katan Serhat Akın, e-spor ilk destek veren yıldızlar arasında yer alıyor.

Eşinden ayrılarak Cemre Uyanık'la aşk yaşamaya başlaması sonrası yeniden magazin gündemine bomba gibi düşmüştür.