TV8 ekranlarında yayınlanan ve 10 yıldan fazla süredir izleyici karşısına çıkan Survivor yarışmasından Çok sayıda yarışmacı geldi geçti. Yarışmacılar bugüne kadar birçok habere de konu olurken ilk defa kadına şiddet haberi gündemde. Survivor yarışmacısının kız arkadaşına şiddet uyguladığı, yastıkla boğmaya çalıştığı ve hastanelik ettiği iddia ediliyor.

Survivor 2021 yarışması bitti ancak yarışma ile ilgili iddialar bitmek bilmiyor. Bu defa ki haber biraz yarışmanın dışında yarışmacılardan biri ile ilgili. Survivor 2020 yarışmasında mücadele eden ve agresif tavırları ile çok dikkat çeken Yunus Emre Özden'in sevgilisine şiddet uyguladığı ve yastıkla boğmaya çalıştığı öne sürüldü. Genç kadın başından geçen olaylar sonrasında soluğu karakolda alırken yaşadıklarını sosyal medya hesabından anlattı.

survivor-yarismacisi-kan-dondurdu-sevgilisine-siddet-uyguladi-yastikla-bogmaya-calisti-hastaneli-2

Sevgilisi şoke eden iddialarda bulundu

Survivor 2020 yarışmacısı Yunus Emre Özden'in kız arkadaşı Berisa Gözen sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak şiddete uğradığını söyledi. Yunus Emre'nin kendisine sadece şiddet uygulamakla yönetilmediğini iddia eden Berisa, yastıkla boğmaya çalıştığını ve hastanelik ettiğini de iddiaları arasında ekledi. Survivor yarışmasında da agresif tavırları ile dikkat çeken Yunus Emre Özden hem kendi takımında hem de karşı takımda birçok yarışmacı ile kavga etmişti.

survivor-yarismacisi-kan-dondurdu-sevgilisine-siddet-uyguladi-yastikla-bogmaya-calisti-hastaneli-1

Yastıkla boğmaya çalıştı

Berisa Gözen sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Yunus Emre Özden'in şiddetine uğradığını belirtirken “kadına gücü yeten erkekler acizler iyi görünüp numara yaparlar istedikleri olmayınca şiddet her türlüsüne lanet olsun” dedi. Yaşadığı şiddeti sosyal medya hesabından gözler önüne Seren genç kadın aynı zamanda şikayetçi olduğunu da yine Instagram hesabından duyurdu.

survivor-yarismacisi-kan-dondurdu-sevgilisine-siddet-uyguladi-yastikla-bogmaya-calisti-hastaneli-3

Şikayet ettiği evrakların fotoğraflarını paylaştı

Berisa gözen sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Yunus Emre Özden'i karakola şikayet ettiğine dair evraklarda paylaştı. Şiddet nedeniyle hastanede tedavi Gören ve darp raporu alan genç kadın hastaneden taburcu olduktan hemen sonra Survivor 2021 yarışmacısı Yunus Emre Özden’i şikayet etmek üzere karakola gitti.