Kısmetse Olur, Yemekteyiz, Masterchef derken 2020’nin ardından 2022 yılında ikinci Survivor’ına katılan Yasin Obuz’un elenmesinin ardından ortaya çıkan görüntüler ağızları beş karış bıraktı.

Yasin Obuz asıl patlamasını Masterchef ile birlikte yaptı yapmasına ama aslında ünlü olmak için çok uğraştı. Bir dönem Survivor’a katılan Taner Tolga Tarlacı’nın yakın arkadaşı olan Yasin Obuz şimdilerde ikinci Survivor’ında elendi. Tabi bu sürece kadar kankası Taner Tolga Tarlacı’yla da arası açıldı. Önceki akşam yapılan Survivor 2022 All-Star ada konseyinde adaya veda eden isim olan Yasin Obuz hakkında ortaya çıkan gerçekler ağızları açık bıraktı.

NELER YAPTI NELER

Yasin Obuz’un kendisini ekrana attığı ilk yarışma tabi ki Kısmetse Olur. Tabi bu görüntüler, Yasin Obuz, Masterchef’e çıktığı dönem basına sızmıştı. Hatta Yasin Obuz’un şive taklidi yaptığı da ortaya çıkmıştı bu görüntüler sayesinde. Çünkü kendine has şivesiyle tanıdığımız Yasin Obuz, Kısmetse Olur’da düzgün bir şekilde kamera karşısına çıkıyordu.

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Yasin Obuz’un bir sonraki adımı Yemekteyiz programına katılmak oldu. Bu sayede de TV 8’in kapıları ona açıldı. Haftalık yemek yarışma programı olan Yemekteyiz’de tüm dikkatleri üzerine çeken Yasin Obuz’un, Masterchef’e dahil olması ise hiç şaşırtıcı değildi. Yemekteyiz’in hemen ardından Masterchef’e katılan Yasin Obuz, hal ve hareketlerinin dozunu Masterchef’te daha daha arttırdı.

Masterchef’te uzunca bir süre kalan Yasin Obuz, yaptığı tabaklardan çok diğer yarışmacılarla olan kavgaları ve enteresan çıkışlarıyla adından söz ettiriyordu. Masterchef’i birinci olarak tamamlamadı ama en çok kazançlı çıkanlardan birisi oldu. Çünkü Masterchef’in ardından sonraki basamak hiç kuşkusuz Survivor olacaktı.

SURVIVOR’DAN SONRA ŞARKICI OLDU

Survivor’a ilk olarak 2020 yılında katılan Yasin Obuz o dönemde de yine sivri çıkışları ve kavgalarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Yasin Obuz, Survivor 2020’de son üçe kalmıştı. Son üçten de üçüncü olarak ayrılmış, o yılın şampiyonu yakın arkadaşı Cemal Can Canseven olmuştu. Survivor 2020’de hızını alamayan Yasin Obuz, 2020’nin ardından şarkı çıkardı, mekanlar açtı ve sonrasında tekrar Survivor’a gelip, 2022 All-Star kadrosunda boy gösterdi. Ancak Yasin Obuz’un 2022 macerası uzun sürmedi ve birleşmeden sonra adaya veda eden isim oldu.

ÇIPLAK FOTOĞRAFLARI…

Elenmesinin ardından hakkında araştırma yapanlar, yıllar önce çırılçıplak pozlarının ifşa edildiğini görünce gözlerine inanamadı. İfşa eden isim ise bir dönem yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ancak daha sonra aralarının açıldığı Taner Tolga Tarlacı’dan başkası değil. İşte Yasin Obuz’un sansasyon yaratan o pozları…