Survivor yıldızı Sen Çal Kapımı dizisine transfer oldu! Yer yerinden oynayacak

Survivor'un en yakışıklı isimlerinden biri olan Mert Öcal'dan dizi sürprizi. Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel gibi isimlerin yer aldığı Sen Çal Kapımı transferleri birer birer patlatıyor.

Gündem 24.12.2020 - 19:13 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Survivor'un en yakışıklı isimlerinden biri olan Mert Öcal'dan dizi sürprizi. Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel gibi isimlerin yer aldığı Sen Çal Kapımı transferleri birer birer patlatıyor. Geçtiğimiz günlerde Kaan Urgancıoğlu ile anlaşan Sen Çal Kapımı dizisine bir transfer daha gerçekleşti. Survivor 2020'de adını altın harflerle yazdıran Mert Öcal Sen Çal Kapımı dizisine transfer oldu!

Sen Çal Kapımı dizisinden sürpriz transfer!

Çarşamba günleri başlayıp cumartesi gününe transfer olan ve FOX TV yeni dizi projeleri için reytingleri düştüğü gibi gözden çıkartılacak sen Çal Kapımı dizisinden transfer sürprizleri geliyor. Kaan sonrası Sen Çal Kapımı dizisine Mert Öcal transfer oldu!

Mert Öcal kimdir?

1982 doğumlu MErt Öcal, Best Model Of Turkey 1.'si olarak adından söz ettirdi. Hem dünyada hem türkiye'de 2004 yılının en yakışıklı erkeği olan Mert Öcal, 2005 yılında başlayan ekran macerasına Asla Unutma ve Görgüsüzler isimli diziler sığdırdı.

Oyunculuğa ara verip 5 yıl sonra Bizim Okul, Aşk Yeniden, Doktorlar, Adını Sen Koy ve Arka Sokaklar dizisinde oynayan Mert Öcal, 2020 yılında Survivor 2020'de yarıştı.

Survivor 2020'nin en planlayıcı en zeki adamı olarak yarışan Mert, daha sonra programda sıkıldığını ifade ederek ayrıldı.

Sen Çal Kapımı devam edecek mi?

FOX TV, yeni diziler için ne yapacağını şaşırdı. Muhteşem kadro ve hikayeler gibi Savaşçı dizisinin de dönmesiyle birlikte Sen Çal Kapımı bitirmeye en yakın dizi konumunda. Kefaret reytingleri yükselterek devam etmesi nedeniyle bitmesi düşünülmüyor. Bu sebeple Savaşçı için cumartesi gününe sıcak bakılıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@