Survivor Yunus Emre elendi mi? Yunus Emre Karabacak nerede her yerde aranmaya başladı. TV8'in fenomen yarışması Survivor yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Her cumartesi olduğu gibi bu akşam da bir market oyunu ve bir dokunulmazlık mücadelesinin yayınlandığı Survivor'da Yunus Emre Karabacak'ın yokuluğ dikkat çekti. hal böyle olunca Survivor Yunus Emre'ye ne oldu? aranmaya başladı. İşte detaylar...

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor 2021 yılında da ünlüler ve gönüllüler formatıyla yayınlanmaya devam ediyor. İki gündür Survivor'da bir detay dikkat çekti. Çünkü Survivor'da Yunus Emre yok. Peki Yunus Emre'ye ne oldu? Yunus Emre Karabacak nerede? İşte detaylar...


Survivor Yunus Emre elendi mi? Ne oldu


Yunus Emre, Survivor'da gönüllüler adasında talihsiz bir kaza geçirdi. Üç gün önce adada yemek yapmak için arkadaşlarına yardım eden Yunus Emre, yemek yapılan yerde köz olduğunu görünce onu toplayıp dökmek istemişti. Ancak közü dökmeye götürürken ayağına deviren Yunus Emre Karabacak bir nevi sakatlandı. Ayağı yanan ve şişen Yunus Emre bu nedenle müsaade altına alındı. Yani Survivor Yunus Emre başına gelen köz kazası yüzünden ne adada ne de oyunlarda yer almıyor.

Yunus Emre Karabacak ne zaman dönecek?


Bu konuyla ilgili henüz bir bilgi yok ne yazık ki. Bu yüzden biz de Yunus Emre Karabacak, Survivor'a ne zaman dönecek bilemiyoruz. Ancak olayın üç gün önce olduğunu varsayarsak Yunus Emre yarın ya da sonraki gün gönüllüler takımına geri dönecektir.

Survivor Yunus Emre kimdir?


Yunus Emre Karabacak, 11.02.1990 tarihinde Erzurum'da doğdu. 31 yaşında olan Karabacak, uzun süredir güreş yapıyor. Öte yandan Yunus Emre Karabacak, Kasım 2020’de hayatını kaybeden ünlü güreşçi Reşit Karabacak’ın oğludur.

Survivor 2021 yarışmacıları arasında dikkatleri üzerinde toplayan Yunus Emre Karabacak, Erzurum’da dünyaya gelmiştir. Bursa’da hayatını sürdüren ve babası Reşit Karabacak’ın izinden giden Survivor Yunus Emre Karabacak, 20 yıldır güreş yaptığını ifade ediyor. Yıldızlar ve gençler kategorisinde Türkiye dereceleri olan başarılı güreşçi, Kırkpınar'da 3 kez dereceye girdi.

Survivor Yunus Emre Karabacak, eğitim hayatında pek çok farklı şehirde bulunmuştur. Liseyi Atatürk Anadolu Lisesi spor bölümünde okuyan Yunus Emre Karabacak, Balıkesir Üniversitesi BESYO antrenörlük bölümü mezunu. 2015 yılında üniversiteler arası Türkiye şampiyonluğu bulunan Yunus Emre Karabacak, Bursa Osmangazi spor kulübünde spor hayatını sürdürüyor.

Bekar olan Yunus Emre, sosyal medyada da aktif olarak yer alan isimlerden biri... Yunus Emre Karabacak’ın Instagram hesabı "yunusemrekarabacakkk" kullanıcı adıyla mevcuttur.